banner-kitigaminiai

Įvairūs nestandartiniai stiklo gaminiai, tokie kaip židinio apstiklinimas dekoruotu stiklu pakeičiant jau pabodusį akmenį, stiklo montavimas židinio apačioje, norint apsaugoti grindis kad jos nenukentėtų nukritus žarijai. Galima pagaminti įvairias stiklines lentynėles ir begalę kitų stiklo gaminių, kurios pagaminsime pagal Jūsų individualius norus. Vidutinis gamybos terminas – 6 savaitės.

Pirties pertvaros

Stiklo gaminiai – tai universalūs, lengvai prižiūrimi ir lanksčiai pritaikomi produktai, kuriuos patogiai galima naudoti skirtingose erdvėse. Ne išimtis ir pirtys. Stiklinės pirties pertvaros yra lengvai valomos, atsparios drėgmei ir karščiui, todėl ilgai nenusidėvi, iš kitų alternatyvų išsiskiria eksploatacijos trukme. Iš stiklo gaminamas pertvaras lengva derinti prie bet kokio interjero, kadangi tai neutrali, universali medžiaga. Be to, pirties pertvaros gali būti skirtingų atspalvių, skaidrios arba nepermatomos, todėl patalpoje galima išgauti bet kokį norimą efektą. Stiklines pertvaras pirtyje įprasta rinktis tiek privačiose, tiek ir komercinės paskirties erdvėse. Šis sprendimas patogus, nes yra galimybė neapriboti matomumo, lengvai įvertinti žmonių skaičių viduje. Be to, ir į pirties vidų patenka daugiau šviesos, neretai tai padeda išspręsti apšvietimo problemas. Dažniausiai pertvaras iš stiklo renkamasi norint atskirti pirtį nuo priepirčio, koridoriaus ar panašios erdvės. Šis sprendimas suteikia privatumo, tačiau neužgožia ir taip netemdo. Stiklinės pertvaros gali būti montuojamos ir pirties viduje – kaip karštų ar kitų pavojingų elementų apsauga, taip sukuriant vieningą ir stilingą pirties zonos interjerą. Vidutinė kaina – nuo  69 eur + PVM.

Pirties durys

Stiklo gaminius pirties erdvėje įprasta rinktis ir kalbant apie durų sprendimus. Stiklinės pirties durys be abejonės yra pats populiariausias variantas, kurio pasirinkimą dažniausiai lemia patogumas, atsparumas ir lengva priežiūra. Kaip ir pertvaros, stiklinių pirties durų neveikia nei drėgmė, nei karštis, jos nepraranda estetikos ir savybių net po ilgo naudojimo. Į jas neįsigeria nešvarumai ar prakaitas. Stiklinėms pirties durims prižiūrėti nereikalingos specialios priemonės, jas paprasčiausiai galima nuplauti vandeniu ir nuvalyti šluoste. Pirties durys gali būti derinamos prie pertvaros – parenkamas tas pats atspalvis ar apdailos variantai. Net renkantis standartines, medines ar iš kitų medžiagų gaminamas pirties pertvaras, prie jų lengvai galima priderinti stiklines duris, kurios lygiai taip pat bus labai patogus sprendimas norint sužinoti, kiek žmonių yra viduje, patikrinti temperatūrą ir kitus rodiklius net neatveriant durų. Be to, pro stiklines duris patogiai galima stebėti patalpą ir iš pirties – matyti laikrodį, telefoną ar kitus daiktus, kurių negalima neštis į vidų. Galime pagaminti pirties duris ir pertvaras pagal individualius kliento poreikius.

Stiklinės lentynėlės

Stiklas yra vienas universaliausių pasirinkimų bet kokioje erdvėje ir dera bet kokio stiliaus interjere. Kai sunku pasirinkti, iš kokios medžiagos geriausia gaminti pertvaras, lentynas ar kitus interjero elementus – stiklas visada tinkamas sprendimas, kuris neapkrauna erdvės, neišsiskiria iš bendro stiliaus, yra neutralus ir labai praktiškas. Stiklines lentynėles galima rinktis bet kurioje patalpoje – jos puikiai derės tiek svetainėje, tiek prieškambaryje ar virtuvėje. Jas nesunku derinti prie apdailos sprendimų, baldų spalvų ar kitų dekoro elementų, nes galime pasiūlyti gana platų įvairių atspalvių ir raštų stiklo asortimentą. Stiklo gaminiai gali būti įvairių matmenų, skirtingų dydžių, juos galime pagaminti pagal individualius kiekvieno kliento pageidavimus, todėl siūlomas sprendimas visada maksimaliai atitinka poreikius. Stiklinės lentynėlės gali būti skaidrios, todėl puikiai tiks mažesnio ploto patalpose, jų netemdys ir dar labiau nemažins erdvės, nemes šešėlio (priešingai nei kitos alternatyvos). Erdvesnėse patalpose galima rinktis išskirtinio dizaino stiklines lentynas ir lentynėles, kurios taps interjero akcentu.

Židinio stiklas

Židinys – jaukumo ir šilumos šaltinis, kurį pastaruoju metu renkasi ne tik gyvenamųjų namų savininkai, tačiau vis dažniau juos renkamasi montuoti ir butuose. Plečiantis židinių galimybėms ir didėjant įvairovei, vis modernesni tampa ir židinių stiklų sprendimai. Juk židinio stiklas – tai ne vien apsauga, tai ir interjero detalė, stiliaus akcentas, viena pagrindinių estetikos sąlygų. Galime pasiūlyti individualius židinių stiklų sprendimus pagal kliento poreikius, pagaminti tinkamiausius variantus tiek tradiciniam, tiek dujiniam ar biožidiniui. Siūlome platų įvairaus dizaino karščiui atsparaus stiklo, kuris yra saugus ir praktiškas, lengvai prižiūrimas. Galima rinktis labiausiai patinkančius židinio stiklo sprendimus: matinį, tonuotą ar skaidrų stiklą. Stiklą montuoti kaip gaubiantį komponentą arba tik kaip apsauginę sienelę. Vientisam interjerui sukurti galime pasiūlyti ir kitus derančius sprendimus: stiklines malkų dėtuves ar apsauginį stiklą po židinio konstrukcija, kaip nedegų pagrindą. Aukštos kokybės židinio stiklas ir prie jo derančios detalės – tai skoningas, stilingas ir saugus interjeras, kuriame lieka tik mėgautis ugnies žavesiu ir šiluma.

Židinio apklijavimas stiklu

Interjere įkomponuotas židinys dažniausiai tampa esminiu jo akcentu, tačiau kartais tenka jį keisti. Interjero puošmeną atnaujinti ar užtikrinti saugumą patalpose galima gana paprastai – naudojant universalius ir praktiškus stiklo gaminius. Židinio apklijavimas stiklu yra puiki išeitis tais atvejais, kai jau eksploatuojamus atvirus židinius norima izoliuoti. Apklijuoti stiklu galima tiek tradicinius židinius, tiek dujinius ar biožidinius, nesvarbu, kurioje vietoje jie įrengti, kiek atvirų sienų yra. Stiklinimas gali būti atliekamas tik kaip pertvara arba izoliuojant židinį visiškai, nepaliekant atvirų sienų. Židinys gali būti apklijuojamas skirtingų rūšių stiklu: skaidriu ar tonuotu. Izoliuotas karščiui atspariu stiklu židinys namuose tampa saugia interjero detale, tačiau nė kiek nepraranda žavesio. Stiklo universalumas ir plačios pritaikymo galimybės užtikrina, kad toks židinys nepriekaištingai derės bet kokio stiliaus interjere, bus lengvai prižiūrimas, paprastai valomas. Galime pasiūlyti individualius, aukštos kokybės, profesionalius sprendimus pagal kiekvieno kliento poreikius, pritaikyti stiklo gaminius pagal interjero subtilybes ir židinio specifiką.

Stikliniai kubai

Stikliniai kubai plačiai pritaikomi tiek interjere, tiek gyvūnų priežiūros reikmėms patenkinti, tiek pramogų pasaulyje ir daugelyje kitų sričių. Stiklo universalumas, paprasta priežiūra ir galimybės panaudoti skirtingos paskirties produktams gaminti lemia jo populiarumą. Stikliniai kubai gali būti gaminami iš įvairių rūšių, skirtingomis savybėmis pasižyminčio stiklo – galima rinktis iš plačios atspalvių paletės, užsisakyti skirtingų matmenų ar skirtingo storio stiklo gaminius. Stikliniai kubai gali būti graviruojami: užrašomas tekstas ar perkeliamas atvaizdas, jie dažnai naudojami kaip apdovanojimai ar suvenyrai, atminimo dovanos, gali atlikti vazų funkciją. Stikliniai kubai pritaikomi kaip terariumai, didesnių matmenų gaminiai naudojami kaip interjero elementai ar net žurnalų, kavos staliukai, lentynos. Stiklo produktų gamybos ir pritaikymo galimybės kone beribės, o mūsų profesionalumas, patirtis ir meistriškumas leidžia pasiūlyti kiekvieno kliento norus geriausiai atitinkančius variantus. Gaminame stiklinius kubus ir kitus produktus iš stiklo pasitelkdami pažangią technologiją, todėl gaminiai yra atsparūs, aukštos kokybės ir itin estetiški. Galime pritaikyti juos pagal patalpos ar interjero subtilybes, pasiūlyti nestandartinių sprendimų.

Prancūziški balkonai

Prancūziško stiliaus balkonai yra sparčiai populiarėjantis eksterjero elementas, kuris ne tik suteikia pastatui išskirtinumo, tačiau atlieka ir apsauginę funkciją. Nors šio tipo balkonai gali būti įvairių rūšių ir gaminami iš skirtingų medžiagų, stikliniai variantai pelno vis daugiau simpatijų. Iš stiklo gaminami prancūziško stiliaus balkonai neužgožia pastato eksterjero sprendimų, neįneša chaoso. Jie gali visiškai susilieti su apdailos sprendimais arba kaip tik subtiliai juos paryškinti. Stiklas yra universali medžiaga, kurios apdirbimo galimybės suteikia užtikrina platų pritaikymą. Stikliniai prancūziško stiliaus balkonai yra lengvai prižiūrimi, net ir po daugelio eksploatacijos metų jų nereikia perdažyti ar atnaujinti kokiu kitu būdu – visiškai pakanka tiesiog periodiškai nuvalyti. Šio stiliaus balkonai gali būti derinami tiek prie klasikinio, tiek ir prie modernaus interjero. Tai puikus sprendimais tais atvejais, kai įrengti balkoną nėra galimybių ar poreikių, tačiau norima saugiai varstyti langus (apsaugoti vaikus ar gyvūnus). Galime pagaminti skirtingų atspalvių, dydžių ir formų prancūziško stiliaus balkonus pagal kliento pageidavimus, eksterjero specifiką ir kitas pastato ypatybes.