Dušo kabina interjere

Dušo kabinos stiklai

Pageidaujate dušo kabinos, bet neišsirenkate sau tinkamos? Mes Jums mielai padėsime! Atsižvelgdami į Jūsų norus bei pageidavimus, pagaminsime ją ir sumontuosime. Susisiekite: +370 616 94477 bei 

Dušo stiklas

Stiklas naudojamas 8 mm  storio,  visuomet grūdintas, kad būtų išgautas maksimalus saugumas. Išskirtiniai  atvejais laminuotas. Stiklą galima pasirinkti  tiek  skaidrų, tiek matinį, tiek tonuotą arba
raštuotą. Furnitūros pasirinkimas – tai būtų tradiciniai  ir populiariausi: blizgus chromas, nerūdijančio plieno. Juoda, balta spalva. Arba galima nudažyti Jūsų pasirinkta, pavyzdžiui, geltona. Stiklas visuomet dengiamas antikalkine danga.

Taip pat, gaminame ir kitus vonios stiklo gaminius, kuriuos rasite čia: vonios stiklas.

Kokią dušo kabiną pasirinkti?

Jei ieškote dušo konstrukcijos, kuri suteikia erdvės ir lengvumo pojūtį vonios kambaryje, berėmės dušo kabinos – puikus pasirinkimas. Jos neužgožia kambario erdvės, praleidžia šviesą ir suteikia prabangos pojūtį, o vientisas dušo stiklas neskaido erdvės į kelias dalis, atrodo puošniai.

Berėmės dušo kabinos – kiekvienam vonios kambariui

„Stiklo darbai“ dušo kabinas gamina iš 8 mm grūdinto stiklo. Tai užtikrina ne tik dušo stiklo sienelės – kabinos ilgaamžiškumą, bet aukštą stiklo kokybę. Atsižvelgiant į vonios kambario interjero detales, grūdintą stiklą galima rinktis iš pilko, bronzinio, žalsvo matinio ir visiškai skaidraus „Optiwhite“ atspalvio. Metalo detalių atspalviai – chromo, nerūdijančio plieno ar aliuminio – patiks mėgstantiems klasiką. O ieškantiems išskirtinumo, suteikiama galimybė nudažyti dušo kabiną milteliniu būdu pagal išsirinktą spalvą iš „Ral“ paletės. Įvairus ir neribotas pasirinkimas leidžia kurti individualius sprendimus, tobulai pritaikyti dušo kabiną vonios kambario interjere.

Nuo ko priklauso berėmės dušo kabinos kaina?

Berėmės dušo kabinos kaina priklauso nuo gaminio specifikos:

  • stiklo rūšies (skaidrus arba tonuotas dušo stiklas (galimas pilkas, rudas ar žalsvas atspalvis), taip pat Optiwhite sprendimas – tai maksimaliai skaidraus stiklo variantas);
  • furnitūros (įprastai naudojame aukščiausios kokybės, amierikiečių gamintojo „C. R. Laurence“ furnitūrą, kuriai suteikiama 150000 kartų varstymo garantija, tačiau galima rinktis ir kitus variantus: vokiškus „Bohle“, „Casma“ ar „Dorma“, lenkiškus „Morad“ ir „CDA“, šveicariškus „EKU“ bei daniškus „Siso“ gaminius);
  • furnitūros spalvos (galimi variantai: juoda, balta, chromo, anoduoto aliuminio bei nerūdijančio plieno);
  • sandarinimo sistema (ji reikalinga ar ne, klientas pageidauja, kad būtų tvirtinamos sandarinimo tarpinės ar dušo kabina bus eksploatuojama ir be jų, palikus minimalius tarpelius);
  • stiklo dangos (dušo kabinos stiklas gali būti dengiamas nuo kalkių apsaugančia danga: „Bohle“ arba „Clean X“, tokiu atveju ją bus paprasčiau prižiūrėti, stiklas taps slidesnis ir lengviau valomas).

Dušo kabinos pagal Jūsų poreikius

Klientas ir jo poreikiai – viena svarbiausių „Stiklo darbai“ vertybių. Atsižvelgiant į individualų užsakymą, yra siūlomos tiek dušo kabinos su sandarinimo tarpinėmis, kurios užtikrina hermetiškumą, tiek gaminai be sandarinimo tarpinių (su minimaliais 1 mm pločio tarpeliais). Tai suteikia galimybę kiekvienam klientui rinktis pagal savo poreikius, finansines galimybes, derinti dušo kabiną prie vonios interjero.

Visi žino: kur vanduo, ten ir didelė kalkių susidarymo rizika. „Stiklo darbai“ siūlo nuo to apsisaugoti ir pasirūpinti visada puikia dušo kabinos išvaizda iš anksto. Jūsų berėmes dušo kabinas galima padengti antikalkine danga, kuri suteikia ilgalaikę apsaugą nuo kalkių, apnašų ir kitų nešvarumų susidarymo.

Dušo stiklinės pertvaros – aukščiausia kokybė

Visiems savo projektams „Stiklo darbai“ renkasi tik su aukščiausios kokybės furnitūrą, kurią tiekia „C. R. LAURENCE“. Ši įmonė – tai pasaulinio lygio lyderė ir tiekėja stiklo, pramonės, statybos, architektūros, aparatinės ir automobilių pramonės srityse. Patikėkite savo dušo kabinos gamybą įmonei „Stiklo darbai“ ir galėsite džiaugtis savo kabinos kokybe bei ilgaamžiškumu. Mes pasitikime savo darbų kokybe, todėl suteikiame visoms varstomoms dušo kabinos dalims 150 000 atidarymų garantiją.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.