Stikliniai laiptu tureklai - stiklodarbai (5)

Dažniausiai užsakomi stiklo gaminiai kambariams:

Susisiekite dėl konsultacijos:  +370 616 94477 arba 

Individualus stiklo gaminių užsakymas

Stiklas kambariuose naudojamas įvairia forma. Nuo vitrinų iki veidrodžių ar kitų interjero detalių. Stiklas kambariuose – puiki alternatyva plastikui ar metalui, kuris dar ir puikiai atrodo bei yra lengvai prižiūrimas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą kambariui skirtų stiklo elementų:

  • Vidaus laiptų turėklai – puikus pasirinkimas norintiems šviesių ir erdvių namų. Kitaip nei metaliniai ar mediniai turėklai, stikliniai turėklai suteikia švarią, erdvią ir šiuolaikišką namų viziją, kuri neliks nepastebėta. Stikliniai turėklai ne tik puoš Jūsų laiptus, bet taip pat praleis šviesą, kurios dėka namai bus tik jaukesni.
  • Veidrodžiai – neatsiejama namų interjero detalė. Mūsų siūlomi veidrodžiai yra išskirtinės stilistikos, kurie bet kokiams kambariui suteiks erdvės ir estetikos pojūtį.
  • Vitrinos svetainei – estetikos ir modernizmo viršūnė ir puiki kambario puošmena. Tokio tipo stiklas kambariui, nesunkiai dera prie įvairių interjero dizainų. Kitaip nei metalinės ar medinės vitrinos, jos yra lengvai prižiūrimos bei ilgaamžės. Jų dėka, galėsite eksponuoti įvairiausias kolekcijas ar produktus.
  • Stiklinės pertvarkos namuose – jos atskiria erdves, praleidžia šviesą bei sukuria estetikos jausmą. Šis universalus stiklo sprendimas tinka tiek darbo, tiek gyvenamosioms patalpoms. Stiklo pertvarų universalumas ir elegantiška, moderni išvaizda papildys kiekvieną interjerą. Stiklinės pertvarkos namuose suteikia didesnę garso izoliaciją nei kitomis medžiagomis pagamintos pertvarkos. Jos lengvai ir greitai valomos, todėl visada atrodys nepriekaištingai.