banner-tureklai

Siūlome stiklinius turėklus, atitveriančius erdves balkone, terasoje, o taip pat suteikiančius lengvumo ir laiptų erdvei. Galite pasirinti įvairiu spalvų bei atspalvių stiklą bei išsirinkti subtilų dekorą plevėle.

Stikliniai turėklai – neribotos galimybės

Stikliniai turėklai yra sprendimas, kuris puikiai randa savo vietą bet kurioje erdvėje. Juos nesudėtinga priderinti tiek vidaus, tiek ir lauko zonose. Tai pasirinkimas, kuris išsyk pritampa prie bet kokio interjero ar eksterjero, prie kurio nereikia derinti dizaino ar dekoro detalių. Stiklo turėklai yra universalus pasirinkimas, kuris labiausiai mėgstamas dėl estetikos, subtilumo, erdvės pojūčio ir plačių pritaikymo galimybių.

Stiklo turėklų galimybės

Dėl puikių savybių, kuriomis išsiskiria stiklo gaminiai: ilgaamžiškumo ir atsparumo, stiklo turėklai pasižymi itin plačiomis pritaikymo galimybės. Jie tinka ir gali būti naudojami:

 • lauko erdvėse (atlikti apsauginę – atitvarų – funkciją balkonuose ar lauko laiptinėse, aukščiau įrengtose terasose. Taip pat atskirti lauko zonas, tačiau netemdyti, neužgožti žalumos ir visiškai jų neįzoliuoti).
 • Patalpų viduje (čia taip pat gali atlikti apsauginę funkciją laiptinėse bei atskirti erdves, atlikti ir pertvarų funkciją. Stikliniai turėklai puikiai tinka naudoti tiek privačiose, tiek ir komercinės paskirties patalpose, o ypač mažesnėse ar prasčiau apšviestose zonose).

Stiklo turėklai – estetika ir erdvė

Estetiška stiklinių turėklų išvaizda ir kuriamas didesnės erdvės patalpose pojūtis yra kone didžiausi šių gaminių privalumai. Jie tinka bet kokio stiliaus, nes yra lengvai derinami (juk stiklas – universali medžiaga, kuri puikiai dera su visomis kitomis) ar bet kokio dydžio patalpose (stikliniai turėklai ypač tinka tose vidaus erdvėse, kuriose trūksta apšvietimo, kurios yra tamsesnės, nes jų dar labiau neapkrauna ir netemdo). Stiklo turėklai praleidžia šviesą ir netgi gali optiškai didinti nedideles patalpas – juk jose gali būti sutalpintas ir gana masyvus sprendimas, o šviesos srautas ir erdvė – visiškai nesumažėti. O ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai nepaprastai svarbu neužgožti interjero, kai jo detalės ir sprendimai yra kertinė patalpų dalis – tuomet stiklo turėklai, pro kuriuos galima juos stebėti, yra tiesiog nepakeičiamas pasirinkimas. Be to, pastaruosius galima rinktis iš gausybės siūlomų spalvų. Plati stiklo gaminių spalvų paletė užtikrina, kad bus pasiektas nepriekaištingas ir kiekvieno poreikius atitinkantis rezultatas.

Stikliniai vidaus laiptų turėklai – didesnės erdvės pojūtis ir išskirtinė estetika, nesudėtinga priežiūra ir lengvai priderinami. Dėka šių priežasčių, stikliniai turėklai užkariauja Lietuvos rinką. Žmonės ieško inovatyvių, prie interjero lengvai priderinamų sprendimų, o tam puikiai tinka stiklas. Mūsų kompanija „Stiklo Darbai“ pagamins Jūsų individualius poreikius ir norus atitinkančius vidaus laiptų turėklus.

STIKLINIAI VIDAUS LAIPTŲ TURĖKLAI PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Mūsų įmonė „Stiklo Darbai“ gamina unikalius, išskirtinius, kiekvieno kliento individualius poreikius ir norus atitinkančius stiklinius vidaus laiptų turėklus ir kitus stiklo gaminius. Mes siekiame aukščiausios kokybės ir tai nuolat įvertina mūsų klientai. Jei norite užsisakyti stiklinius vidaus laiptų turėklus – susisiekite, mes atsakysime į Jūsų klausimus.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR PRIEDŲ PASIRINKIMAS

Savo gaminiuose siekiame užtikrinti maksimalų kokybės lygį. Todėl jau ilgą laiką furnitūrą ir kitus priedus perkame iš įmonės „C. R. LAURENCE“. Ši įmonė yra architektūros, statybos, pramonės ir stiklo industrijos lyderis. Šios kompanijos produktai yra kokybiški ir ilgaamžiai, todėl ji puikiai atitinka mūsų poreikius.

ŠVARESNI IR MAŽIAU PRIEŽIŪROS REIKALAUJANTYS VIDAUS LAIPTŲ TURĖKLAI

Daugelis mūsų įmonės „Stiklo Darbai“ klientų, nori išvengti greitai išsitepančių ir dulkių ar nuosėdų apkibusių stiklų. Mes turime sprendimą – „Clean X“ arba „Bohle“ stiklo dangos. Padengus stiklą vienu iš šių apsauginiu sluoksniu, jis tampa itin slidus, todėl prie jo sunkiau prikibti dulkėms ir kitiems nešvarumams. Stikliniai turėklai tampa itin lengvai ir retai valomi.

KAIP PASIRINKTI TINKAMUS STIKLINIUS VIDAUS LAIPTŲ TURĖKLUS?

Atsižvelgdami į interjere vyraujančias spalvas ir formas, pasirinkite derančias tvirtinimo ir furnitūros spalvas bei turėklų formas.

Stiklą galite rinktis iš tonuoto, matinio arba visiškai skaidraus. Tonuotas stiklas kaip ir skaidrus yra visiškai permatomas, tačiau jis yra tamsesnės spalvos. Matinį stiklą rekomenduojame rinktis erdvių atskyrimui, laiptų paslėpimui. Naudojant matinį stiklą, šiek tiek sumažinamas patalpos erdvės pojūtis. Permatomas stiklas suteiks galimybę grožėtis laiptų detalėmis, suteiks papildomo erdvės pojūčio ir tobulos estetikos.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Populiarėjantys stiklo gaminiai pastebimi kiekvieną dieną. Juos galite aptikti tiek interjeruose, tiek eksterjeruose. Individualūs stiklo gaminiai tampa populiariais dėka jo išskirtinių savybių. Jie lengvai montuojami, nesudėtingai prižiūrimi, ilgaamžiai ir lengvai priderinami. Todėl stiklas atranda savo vietą namų aplinkoje, ofisuose ar parduotuvėse.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Dažnai naujuose butuose ir namuose įrengiami stikliniai laiptų turėklai. Jie pasirenkami dėka išskirtinių stiklo savybių. Priešingai nei kitos interjere naudojamos medžiagos, stiklas bėgant laikui nekeičia savo formos, spalvos ir nesioksiduoja. Todėl tai tvirtas ir ilgaamžis produktas.

UNIKALIŲ STIKLO GAMINIŲ PRIVALUMAI

Unikalūs ir individualius poreikius atitinkantys stiklo gaminiai bus išskirtiniai, atitinkantys Jūsų norus ir poreikius. Štai pagrindiniai šių dirbinių privalumai:

 • Derantis su kiekvienu interjeru.
 • Puikus pasirinkimas ieškant inovatyvaus, estetiško ir išskirtinio sprendimo.
 • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
 • Galima rinktis iš matinio, tonuoto ar skaidraus stiklo.
 • Galimybė naudoti grūdintą stiklą.
 • Išvaizdus, elegantiškas ir ilgaamžis produktas.
 • Galimybė keisti furnitūros ir tvirtinimo detalių spalvą.
 • Aukščiausią kokybę atitinkančios tvirtinimo detalės ir furnitūra.
 • Stiklo paviršius gali būti padengtas nešvarumams ir dulkėms atsparia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Tvirtinimo detalių įvairovė, skirtingi stiklo tipai ir formos, individualūs klientų norai ir poreikiai. Visa tai, nors ir minimaliai, bet įtakoja kainos skirtumus. Dėl šios priežasties negalime nurodyti standartinės, visiems vienodos kainos. Tačiau jei norite sužinoti kiek kainuos Jūsų vidaus laiptų turėklai – nedvejokite ir susisiekite, mes mielai Jums padėsime.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.