banner-tureklai

Siūlome stiklinius turėklus, atitveriančius erdves balkone, terasoje, o taip pat suteikiančius lengvumo ir laiptų erdvei. Galite pasirinti įvairiu spalvų bei atspalvių stiklą bei išsirinkti subtilų dekorą plevėle.

Stikliniai turėklai – neribotos galimybės

Stikliniai turėklai yra sprendimas, kuris puikiai randa savo vietą bet kurioje erdvėje. Juos nesudėtinga priderinti tiek vidaus, tiek ir lauko zonose. Tai pasirinkimas, kuris išsyk pritampa prie bet kokio interjero ar eksterjero, prie kurio nereikia derinti dizaino ar dekoro detalių. Stiklo turėklai yra universalus pasirinkimas, kuris labiausiai mėgstamas dėl estetikos, subtilumo, erdvės pojūčio ir plačių pritaikymo galimybių.

Stiklo turėklų galimybės

Dėl puikių savybių, kuriomis išsiskiria stiklo gaminiai: ilgaamžiškumo ir atsparumo, stiklo turėklai pasižymi itin plačiomis pritaikymo galimybės. Jie tinka ir gali būti naudojami:

  • lauko erdvėse (atlikti apsauginę – atitvarų – funkciją balkonuose ar lauko laiptinėse, aukščiau įrengtose terasose. Taip pat atskirti lauko zonas, tačiau netemdyti, neužgožti žalumos ir visiškai jų neįzoliuoti).
  • Patalpų viduje (čia taip pat gali atlikti apsauginę funkciją laiptinėse bei atskirti erdves, atlikti ir pertvarų funkciją. Stikliniai turėklai puikiai tinka naudoti tiek privačiose, tiek ir komercinės paskirties patalpose, o ypač mažesnėse ar prasčiau apšviestose zonose).

Stiklo turėklai – estetika ir erdvė

Estetiška stiklinių turėklų išvaizda ir kuriamas didesnės erdvės patalpose pojūtis yra kone didžiausi šių gaminių privalumai. Jie tinka bet kokio stiliaus, nes yra lengvai derinami (juk stiklas – universali medžiaga, kuri puikiai dera su visomis kitomis) ar bet kokio dydžio patalpose (stikliniai turėklai ypač tinka tose vidaus erdvėse, kuriose trūksta apšvietimo, kurios yra tamsesnės, nes jų dar labiau neapkrauna ir netemdo). Stiklo turėklai praleidžia šviesą ir netgi gali optiškai didinti nedideles patalpas – juk jose gali būti sutalpintas ir gana masyvus sprendimas, o šviesos srautas ir erdvė – visiškai nesumažėti. O ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai nepaprastai svarbu neužgožti interjero, kai jo detalės ir sprendimai yra kertinė patalpų dalis – tuomet stiklo turėklai, pro kuriuos galima juos stebėti, yra tiesiog nepakeičiamas pasirinkimas. Be to, pastaruosius galima rinktis iš gausybės siūlomų spalvų. Plati stiklo gaminių spalvų paletė užtikrina, kad bus pasiektas nepriekaištingas ir kiekvieno poreikius atitinkantis rezultatas.