banner-virtuvei

Virtuvėje nenorite plytelių? Vietoj jų siūlome stiklą! Tvirtumu jis nenusileidžia net pačioms tvirčiausioms plytelėms, o prižiūrėti jį bus nepaprastai lengva. Stiklą nudažysime Jūsų pageidaujama spalva, kurią galite išsirinkti iš 300 spalvų paletės.

Stiklas virtuvėje – gražu ir praktiška

Sienų plytelės, tapetai, virtuvės sienelės… Nusibodę sprendimai? Tuomet atėjo laikas į savo virtuvę įsileisti nepaprasta estetika ir prabanga alsuojantį stiklą. Kai kuriose šalyse stiklas virtuvėje jau senokai yra lyderiaujantis pasirinkimas, gerokai lenkiantis kitus, mums įprastus, sprendimus, tad neturėtų kelti nuostabos, kad pamažu jis visgi randa kelią ir į mūsų šalies virtuves. Vis augantį stiklo virtuvėje populiarumą, neabejotinai, lemia jo išskirtinės savybės: tvirtumas, atsparumas ir, kone svarbiausia, lengva priežiūra. Juo renkamasi uždengti labiausiai problemines zonas, kuriose didžiausia nešvarumų tikimybė: riebalų ir garų sankaupų virš plytelių ar kaitlenčių, pjaustomų, malamų, trinamų ir kitaip apdorojamų produktų likučių maisto ruošimo zonoje, tykštančio vandens  greta kriauklės ir kt. Priešingai nei daugelis kitų paprastai virtuvėje naudojamų medžiagų, stiklas nesugeria nešvarumų, todėl ant jo nelieka dėmių, jo nereikia šveisti gausybe valiklių, norint, kad vėl spindėtų kaip naujas. Be to, yra atsparus galimai kalkių žalai – nuo stiklo jas lengva pašalinti, kad neliktų baltų žymių, nubėgimų.

Virtuvės stiklas pagal kiekvieno skonį

Patirtis, pažangios technologijos ir šiuolaikinės galimybės suteikia progą pasiūlyti klientams ne tik aukštos kokybės ir itin lengvai prižiūrimą gaminį, tačiau ir gausų dizaino: spalvų bei aplikacijų, pasirinkimą. Praktiškasis virtuvės stiklas be vargo gali būti priderintas prie patalpos interjero: suderintos spalvos, išgauta darni atspalvių gama, papildyta minimalistine ar, priešingai, labai išraiškinga spauda (galima rinktis iš gausybės aplikacijų: ryškiaspalvių ir pastelinių, akį rėžiančių paveikslų ir neutralių, modernių ir klasikinių… Šiuolaikinės technologijos yra pajėgios bet kam, o stiklas yra kaip tik ta medžiaga, kuri tinka įgyvendinti net pačius netikėčiausius interjero sprendimus).  Stiklas virtuvėje atlieka ne tik apsauginę funkciją, tačiau ir tampa kone svarbiausiu dekoro akcentu, paryškinančiu kitus sprendimus, pabrėžiančiu erdvės išskirtinumą. Juk virtuvė jau seniai nebėra ta vieta, kurioje tik užsukama pasišildyti pietų. Čia vyksta gyvenimas, maisto gamybos procesas, o interjeras, be jokių abejonių, keičia jo skonį. Laikas persikelti į skoningą virtuvę.

Kas lemia virtuvės stiklo kainą?

Virtuvės stiklo kaina priklauso nuo kelių aspektų:

  • stiklo ypatybių (tai paties stiklo storis ir rūšis bei skaidrumas, pageidaujamas atspalvis ir aplikacijos, jei tokių norima, briaunų apdirbimo būdas);
  • virtuvėje naudojamų prietaisų ir elektros instaliacijos (ar virtuvės stiklo tvirtinimo vietoje numatytos rozetės, kurioms reikėtų išpjauti ertmes, arba įranga (gartraukiai ir kiti prietaisai) pagal kuriuos taip pat reikėtų koreguoti stiklo formą);
  • virtuvės baldų specifikos (labai svarbu, kaip sumontuotas virtuvės komplektas – jei baldų briaunos nėra lygios ar skiriasi jų aukštis, stiklo formą taip pat teks koreguoti).

Kodėl nepateikiame kainų šablono?

Kiekvienas klientas, kiekviena virtuvė ir projektas yra individualus ir priklauso nuo daugybės kriterijų – tiek jau išvardintų, tiek kliento poreikių ir kitų detalių, kurios negali būti apskaičiuojamos jokiomis skaičiuoklėmis. Todėl tik tiksliai įvertinę situaciją, galime pateikti pasiūlymą.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.