small-banner

Stiklo gaminiai namuose – prabanga ar papildomi rūpesčiai?

Vis dažniau namuose renkamasi montuoti įvairius stiklo gaminius – lentynėles, pertvaras, stiklines duris. Kad tai namų interjerui suteikia nepaprasto jaukumo, estetiko ir prabangos, abejonių nekyla ko gero nė vienam, tačiau neretai išgirstama ir neigiamų atsiliepimų, neva stiklo gaminiai namuose – nepraktiškas ir daugybę papildomų rūpesčių keliantis elementas. Tačiau ar iš tikrųjų taip yra? Galime Jus patikinti, tikrai ne.

Vienas dažniausiai apie stiklo gaminius sklandančių mitų – juos nepaprastai sunku prižiūrėti, jie renka dulkes, ant jų lieka pirštų atspaudai ir kita. Stiklas tepasi lygiai taip pat, kaip ir kiti paviršiai, o vienas vienintelis skirtumas – jį kur kas paprasčiau valyti, nei daugelį kitų (pavyzdžiui, medį). Be to, tam nereikia jokių specialių priemonių, pakanka paprasto stiklų ar langų valiklio ir stiklo gaminiai Jūsų namuose vėl blizgės kaip nauji. Taigi, prižiūrėti juos išties paprasta.

Dar vienas mitas – stiklo gaminiai tinkami naudoti tik mažai naudojamose ir gerai vedinamose patalpose, antraip jų paviršius praranda savybes ir, pavyzdžiui, virtuvėje, jie negali būti naudojami. Iš tikrųjų nėra ir taip. Stiklo gaminiai – įvairios didesnės ar mažesnės lentynėlės, pertvaros puikiai tinka naudoti virtuvėje ir netgi yra labai populiarus ir stilingas sprendimas. Daugelis modernaus interjero šalininkų renkasi tokį variantą savo namuose, nes stiklas labai efektyviai apsaugo kitus paviršius nuo galimos riebalų ar garų žalos, o jam pačiam nedaroma visiškai jokia žala. Juk jei būtų kitaip, stiklo gaminiai veikiausiai nebūtų naudojami ir voniose, o kas galėtų įsivaizduoti vonios kambarį be veidrodžio ar dušo kabiną be stiklinių durų? Vienintelis trūkumas, kuriuo stiklas pasižymi drėgnose patalpose – rasojimas. Tačiau pažangios šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę apsisaugoti ir nuo to, nes kartu su vonios kambaryje montuojamais stiklo gaminiais gali būti naudojamas ir specialus šildantis elementas, kuris apsaugo stiklo paviršių nuo rasojimo.

Iš stiklo gali būti gaminami patys įvairiausi gaminiai, kurie nepriekaištingai derės bet kurioje būsto vietoje. Tai gali būti veidrodis koridoriuje, lentynėlė virtuvėje, durys vonioje ar pertvara laiptinėje. Kad ir ką pasirinktumėte – Jūsų namus pasieks kokybiški ir ilgaamžiai gaminiai.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.