Veidrodziai pagal upsakyma - stiklodarbai.lt

Veidrodžių pjaustymas

Montuojame ir prekiaujame visų stilių, įvairių atspalvių, storių ir dydžių veidrodžiais. Galime pagaminti su LED apšvietimu.

Veidrodžių užsakymas

Susisiekite +370 616 94477 arba info@stiklodarbai.lt

Įgyvendiname architektų bei dizainerių sukurtus projektus, susijusius su veidrodžiais bei stiklo elementais. Svarbu suprasti, kad veidrodžiai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, tačiau taip pat padidina namų erdvę, veidrodžių pagalba galima sukurti unikalų namų interjerą. Jei norite savo namuose ar komercinės patalpose atnaujinti ar vizualiai praplėsti interjerą, kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą, Jūsų unikaliems poreikiams. Tai mes galime pasiūlyti, nes patys gaminame įvairių dydžių bei formų veidrodžius pagal Jūsų pageidavimą.

Jei neturite savų veidrodžių montuotojų, mes galime atlikti visus montavimo bei klijavimo darbus, todėl Jums patiems nereikės niekuo rūpintis. Mes esame savo srities profesionalai, veidrodžių bei stiklo elementų srityje turintys daugiametę patirtį, todėl galite drąsiai patikėti savo rūpesčius mums – suteiksime kokybiškas ir kvalifikuotas paslaugas.

VEIDRODIS – INTERJERO DETALĖ

Kiekvienuose namuose tiek dėl praktiškumo, tiek dėl dizaino tikslų, yra bent vienas veidrodis. Jie gali būti įvairiausių dydžių ir formų, dekoruoti detalėmis. Veidrodžiai namuose taip pat didina erdvę, jų pagalba galima sukurti įspūdingas interjero vizijas. Stiklodarbai.lt komanda pasiruošusi įgyvendinti jūsų norus, pasitelkiant kokybiškiausias medžiagas.

Šiais laikais veidrodžiai atlieka ne tik pirminę savo funkciją, jie taip pat padeda išpildyti moderniausius interjerus, taip praplėsdami erdvės pojūtį.

Mūsų komanda įgyvendina visus architektų bei dizainerių sukurtus projektus, susijusius su veidrodžiais bei stiklo elementais. Skirti voniai ar svetainei, o gal pastatomas miegamajam, įvairiausių formų, storių ir dekoruoti stiklinėmis detalėmis – priklauso tik nuo jūsų norų, kuriuos mes maksimaliai stengsimės įgyvendinti.

ŠVARĄ IŠLAIKANTYS VEIDRODŽIAI

Nieko nėra labiau erzinančio, nei nešvarus veidrodis. Kadangi prie jo praleidžiame bent keliolika minučių per dieną, jame norisi matyti nepriekaištingą vaizdą. Dažniausiai veidrodžių valymas nėra sudėtinga užduotis, jeigu tai nėra kalkės (vonios kambaryje) ar kiti įsisenėję nešvarumai.

Išvengti kalkių ar sunkiai nuvalomų, senų dėmių jums padės antikalkinė veidrodžio danga. Stiklą galime padengti „Clean X“ arba „Bohle“ nuo kalkių apsaugančia danga. Jos dėka, stiklas tampa slidesnis, lengviau valomas. Šios dangos dėka užkirsite kelią kalkėms, bei kitiems nešvarumams, kurie nusėsta ant paviršių ir juos sunku būna nuvalyti.

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VEIDRODĮ NAMAMS?

Mes pateikiame kelis aspektus, į kuriuos verta atsižvelgti ieškant namams veidrodžio:

Kuo didesnį veidrodį pasirinksite – tuo patalpa, kurioje jis yra, atrodys didesnė.
Nuo patalpos priklauso visi aspektai, kuriuos vardijame.
Rinkdamiesi veidrodį, derinkite jį prie bendro erdvės interjero.
Gamindami veidrodį, mes galime įterpti įvairiausias matines detales, ar skirtingų spalvų dalis.
Rėmeliai. Nuo veidrodžio dydžio priklauso rėmo plotis. Kuo veidrodis didesnis, tuo platesnis rėmas jam reikalingas, norint sukurti estetinį vaizdą.
Mūsų komanda pasiruošusi pagaminti būtent jūsų sumanytos formos veidrodį – šį aspektą galime įgyvendinti 100 procentų.
INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Stiklodarbai.lt komanda pasiruošusi įgyvendinti visus jūsų norus. Mes bendradarbiaujame su klientų architektais ir interjero dizaineriais, stengdamiesi maksimaliai išpildyti klientų viziją. Visi stiklo gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios klasės stiklo, kurio dėka gaunamas nuostabus rezultatas.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Mūsų kompanijos gaminami veidrodžiai atitinka aukščiausius standartus, yra tvirti, atsparūs ir kokybiški. Dažnu atveju montuojant veidrodžius reikalinga furnitūra ir specialios tvirtinimo detalės. Mūsų ištikimas partneris – „C. R. LAURENCE“. Ilgaamžis bendradarbiavimas leidžia manyti, kad jų produkcija yra aukščiausios kokybės, todėl drąsiai ją naudojame montavimo darbuose.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Mūsų komanda garantuoja visų stiklinių gaminių ilgaamžiškumą. Stiklas – tvari medžiaga, kuri laikui bėgant nekeičia formų. Mes užtikriname, kad namuose pakabintu veidrodžiu galėsite džiaugtis kiekviena dieną ištisus dešimtmečius.

PRIVALUMAI

Visiškai atitinka poreikius ir numatytą viziją.
Naudojama aukštos kokybės furnitūra, bei kiti tvirtinimo elementai.
Galima paviršių padengti nuo nešvarumų ir kalkių apsaugančia danga.
Idealiai tinka prie bet kokio interjero.
Ilgaamžis ir tvarus gaminys.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Kaip ir dauguma mūsų gaminių, veidrodžiai taip pat yra unikalūs užsakymai. Kad tiksliai pasakyti jų kainą, mes turime įvertinti jūsų norus : veidrodžio dydis, stiklas, dekoracijos, storis. Visą tai sužinojus, mes jums pateiksime patį geriausią pasiūlymą.

PATARIMAI

Pagrindiniai patarimai prieš užsisakant veidrodį – įvertinkite patalpą, kurioje jis stovės. Taip tinkamai pasirinksite dydį bei formą. Jeigu veidrodis stovės vonios kambaryje, mes rekomenduojame naudoti antikalkinę dangą, kuri padės išvengti įsisenėjusių dėmių.

Drąsiai klauskite mūsų konsultantų apie jus dominančius gaminius ir mes jums padėsite išsirinkti geriausią variantą.