small-banner

Kodėl verta rinktis stiklo pertvaras

Stiklo pertvaros yra ypač populiarus sprendimas, jei norima padalyti turimų patalpų erdvę, tačiau nei vienoje, nei kitoje pusėje neprarasti šviesos. Be to, jos suteikia galimybę rinktis, kokiomis proporcijomis erdvė bus padalyta, nes nėra sunkios ir neapkrauna pastato konstrukcijų, todėl gali būti montuojamos ten, kur pageidaujate. Dar vienas šių sistemų privalumas – galimybė montuoti tiek varstomas, tiek stumdomąsias stiklo pertvaras, todėl Jums paliekama visiška interjero kūrimo laisvė.

Stiklo pertvaras montuoti populiaru tiek namuose, tiek ir darbo patalpose, biuruose ar kitose įstaigose. Tai estetiškas ir labai modernus būdas praktiškai išnaudot erdvę ir, jos vizualiai visiškai nemažinant, atskirti. Stiklo pertvaras gana nesudėtinga prižiūrėti, jos gali būti valomos įprastais valikliais, jų paviršius kokybiškas, todėl tai daryti paprasta ir neužima daug laiko. Be to, šis praktiškas sprendimas suteikia nepaprasto jaukumo ir prabangos tiek namuose, tiek biuro patalpose. O galimybė ant stiklo pertvarų klijuoti įvairi plėvelę ir tokiu būdu jas dekoruoti suteikia galimybę ne tik kurti išskirtinį būsto interjerą, bet taip pat ir didinti verslo žinomumą, pasirinkus plėvelę su įmonės logotipu.

Estetika, išskirtinis patalpų dizainas ir praktiškas panaudojimas dar ne vieninteliai privalumai, dėl kurių verta rinktis stiklo pertvaras. Stiklas, kaip žaliava, gamyboje naudojamas jau labai seniai, tačiau visą šį laiką buvo mėgstamas ir labai populiarus. Kodėl? Atsakymas paprastas. Tai vienas puošniausių dekoro elementų namuose, o jo galimybės – išties didžiulės. Nepaprastą atmosferą patalpose kuria stiklinių elementų dermė, todėl neretai pasirinkus namuose ar kitose patalpose montuoti stiklo pertvaras, jos būna derinamos ir su kitais stiklo gaminiais, pavyzdžiui, stiklo turėklais ar stiklo durimis. Stiklo gaminiai yra universalus sprendimas bet kokio stiliaus ir bet kokio ploto bei išplanavimo patalpose, nes nemažina erdvės. Be to, net pasirinkus keletą stiklinių gaminių tose pačiose patalpose, jos neatrodys apkrautos, nes stiklas laidus šviesai ir atvirkščiai nei kitos žaliavos gaminiai, patalpoms suteikia lengvumo.