Terasos tureklai - stiklodarbai (13)

Stikliniai terasos turėklai

Stilingai ir jaukiai įrengtos terasos – puiki vieta leisti laiką lauke. O norint neužgožti atsiveriančio vaizdo, idealiai tinka stikliniai terasos turėklai. Šie turėklai atrodys inovatyviai, estetiškai ir elegantiškai, tuo pačiu metu garantuodami maksimalų saugumą. Platus stiklo spalvų ir tvirtinimo detalių pasirinkimas suteiks galimybę, lengvai priderinti turėklus prie kiekvieno eksterjero.

STIKLINIAI TERASOS TURĖKLAI PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Mūsų kompanija „Stiklo Darbai“ gamina stiklinius terasos turėklus ir kitus stiklo gaminius. Šie gaminiai yra kiekvieno kliento individualius norus ir poreikius atitinkantys, unikalūs ir išskirtiniai. Ilgametė patirtis suteikia mums galimybę dirbti kartu su aukščiausią kokybę užtikrinančiais partneriais ir išlaikyti profesionalų kolektyvą. Jei Jums reikia stiklinių terasos turėklų – kreipkitės ir mūsų kolektyvas atsakys į visus rūpimus klausimus.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR PRIEDŲ PASIRINKIMAS

Nuolatos stengiamės užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę, todėl renkamės laiko patikrintus ir rinkoje puikiai žinomus partnerius. Kompanija „C. R. LAURENCE“ yra viena iš pagrindinių tvirtinimo ir furnitūros detalių tiekėja. Ši įmonė yra architektūros, pramonės, statybos ir stiklo pramonės lyderis.

ŠVARESNI IR MAŽIAU PRIEŽIŪROS REIKALAUJANTYS TERASOS TURĖKLAI

Dauguma žmonių bijo greitai išsitepančių ir po lietaus liekančių dulkių nuosėdų. Šios problemos sprendimas – „Clean X“ arba „Bohle“ stiklo apsauginė danga. Šiuo apsauginiu sluoksniu padengto stiklo paviršius tampa itin slidus, todėl prie jo ženkliai sunkiau nusėsti nešvarumams ir nuosėdoms. Taip pat jis tampa lengviau valomu.

KAIP PASIRINKTI TINKAMUS STIKLINIUS TERASOS TURĖKLUS?

Furnitūros ir tvirtinimo detales turėtumėte rinktis atsižvelgdami į namo eksterjero spalvas. Taip pat patartina išlaikyti fasade vyraujančias linijas ir formas.

Stiklą galite rinktis iš matinio, tonuoto arba visiškai skaidraus. Tonuotas, kaip ir skaidrus stiklas yra permatomas, tačiau tonuotas stiklas sumažina saulės spindulių poveikį. Permatomą stiklą, rekomenduojame rinktis norint grožėtis atsiveriančiu vaizdu. Matinis stiklas puikiai tinka norint daugiau privatumo, nes terasa taps mažiau matoma pašalinių akims.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Populiariais ir mėgstamais tampa individualūs stiklo gaminiai. Kiekvieną dieną, juos galite pastebėti tiek interjeruose, tiek eksterjeruose. Tai nulemia unikalios stiklo savybės – lengva priežiūra, nesudėtingas montavimas ir akį traukiantis, išskirtinis deramumas. Kiekvieno kasdienybę gali praturtinti paprastas ir kartais trapus, tačiau išskirtinai elegantiškas ir estetiškas stiklas.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Jau nuo seno, stiklas ir jo gaminiai, žinomi kaip ilgaamžiai ir tvirti. Priešingai nei kitos medžiagos plačiai naudojamos turėklų gamyboje, bėgant laikui, stiklas nekeičia savo spalvos, formos ir nesioksiduoja. Į jį neįsigeria nešvarumai, todėl išlieka lengvai valomas ir prižiūrimas.

UNIKALIŲ STIKLO DIRBINIŲ PRIVALUMAI

Unikalūs, pagal individualius poreikius pagaminti stiklo dirbiniai turi begalę privalumų, deja visų išvardinti nesugebėsime. Tačiau štai pagrindiniai:

  • Derantis su kiekvienu eksterjeru.
  • Puikus pasirinkimas ieškant inovatyvaus, išskirtinio sprendimo.
  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Gali būti naudojamas grūdintas stiklas.
  • Išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Galimybė pasirinkti furnitūros ir tvirtinimo detalių spalvą.
  • Aukščiausią kokybę atitinkančios tvirtinimo detalės ir furnitūra.
  • Yra galimybė paviršių padengti nešvarumams atsparia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Kiekvieno kliento norai yra skirtingi, skiriasi terasų dydžiai ir aukščiai, tvirtinimo vietos ir jų kiekis. Visi papildomi darbai, skirti stiklo pjovimui, formų keitimui ir t.t. užtrunka, tačiau neįmanoma nuspėti, kiek tiksliai užtruks. Todėl negalime nurodyti tikslios kainos. Jei norite sužinoti kiek kainuotų Jūsų terasos turėklai, susisiekite, mes atsakysime į visus klausimus.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.