Vonios-lentynele

Stiklinės vonios lentynėlės

Kiekvienoje situacijoje, kiekvienoje erdvėje ir kiekvienoje patalpoje – stiklas vienas iš universaliausių ir populiariausių pasirinkimų. Stiklinės vonios lentynėlės neapkrauna erdvės, neišsiskiria ir yra praktiškas pasirinkimas. Mūsų kompanija pagamins Jūsų poreikius ir norus atitinkančias, kokybiškas ir tvirtas stiklines vonios lentynėles. Taip pat, gaminame ir kitus stiklinius vonios užsakymus: vonios stiklas.

Stiklinių vonios lentynėlių gamyba pagal užsakymą

Susisiekite +370 616 94477 arba info@stiklodarbai.lt

PAMIRŠKITE NEŠVARUMUS ANT VONIOS LENTYNĖLĖS!

Matinis, skaidrus arba tonuotas – pasirinkite Jums patinkantį ir prie interjero derantį stiklą. Norint maksimaliai skaidrių stiklų, yra galimybė rinktis „OptiWhite“ technologija pagamintą stiklą. Mūsų gaminiai pagaminti iš aukščiausios rūšies stiklo, todėl juos lengva valyti ir prižiūrėti.

Norintiems mažiau laiko skirti nešvarumų, nuosėdų ir kalkių valymui, galime stiklą padengti specialia danga. „Clean X“ arba „Bohle“ gamintojo dangą turintis stiklas, išliks slidesnis, jo paviršius glotnesnis, todėl prie jo sunkiau prikibti nešvarumams ir kalkių nuosėdoms, stiklas taps itin lengvai valomu.

STIKLINĖS VONIOS LENTYNĖLĖS – ESTETIKA SPINDULIUOJANTIS PASIRINKIMAS

Jei atsibodo paprastos medinės ar plastmasinės vonios lentynėlės – įsileiskite į namus estetika spinduliuojančias stiklines vonios lentynėles. Tai bus praktiškas ir funkcionalus pasirinkimas, stiklą lengviau prižiūrėti ir valyti. Taip pat nesudėtingas montavimas.

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VONIOS LENTYNĖLĘ?

Norint išgauti lengvumo, erdvės pojūtį – naudokite skaidraus, permatomo stiklo vonios lentynėles. Tai gali būti stiklas, turintis tam tikrą atspalvį. Šis atspalvis derinamas prie Jūsų vonios interjero. Skaidrios vonios lentynėlės neįtakos šviesos sklaidos ir nemes šešėlio, todėl idealiai tinka mažoms erdvėms.

Jei norite išskirtinių akcentų ir griežtų formų – užsisakykite matinio, nepermatomo stiklo vonios lentynėles. Priešingai nei skaidrus stiklas, šis gali minimaliai sumažinti erdvės pojūtį, riboti šviesos sklaidą patalpoje.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Individualūs stiklo gaminiai yra itin populiarūs. Dėka tobulos ir ilgaamžės gaminio estetikos bei nesudėtingos priežiūros jie užima didelę dalį mūsų aplinkos interjeruose ir eksterjeruose.

Mūsų kompanija „Stiklo Darbai“, specializuojasi aukštos kokybės, individualius norus ir poreikius atitinkančių stiklo produktų gamyboje. Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Gamindami stiklines vonios lentynėles ir kitus stiklo gaminius, naudojame tik aukščiausios kokybės furnitūrą. Didžiąją dalį furnitūros mums tiekia įmonė „C. R. LAURENCE“. Ši kompanija yra rinkos lyderis statybos, pramonės, architektūros ir stiklo pramonės srityje. Jos produktai atitinka aukščiausios kokybės standartus ir tuo pačiu yra estetiškai patrauklūs. Jei mūsų gaminyje yra judančių detalių, joms suteikiame 150 000 atidarymų garantiją.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Jau nuo senų laikų, stiklas ir jo gaminiai žinomi kaip ilgaamžiai ir sąlyginai tvirti. Stiklo produktų galimybės yra beveik beribės. Priešingai nei medis, plastikas ar metalas, laikui bėgant, stiklas nekeičia savo formų, spalvos ir nesioksiduoja.

Kompanija „Stiklo Darbai“ savo gaminiuose naudoja tik aukščiausios kokybės stiklą ir furnitūrą. Vonios lentynėles gaminame iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Dėka savo savybių, šis gaminys yra išskirtinai tvirtas ir ilgaamžis.

PRIVALUMAI

  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Galimybė pasirinkti furnitūros ir tvirtinimo detalių spalvą.
  • Aukščiausios kokybės tvirtinimo detalės ir furnitūra.
  • Galima paviršių padengti nuo nešvarumų ir kalkių apsaugančia danga.
  • Lengva pritaikyti kiekvienam interjerui.
  • Tvirtas, išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Gamyboje naudojamas 8 mm grūdintas stiklas.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Mes gaminame įvairius stiklo gaminius, tačiau net ir panašaus dydžio gaminių kaina gali skirtis, kodėl kaina nėra vienoda visoms vonios lentynėlėms? Kas sudaro kainų skirtumą?

Tonuoto, matinio ar skaidraus stiklo kaina skirtinga.
Skirtingų gamintojų tvirtinimo detalių kaina.
Tvirtinimo detalių ar furnitūros perdažymas.
Stiklo padengimas nuo nešvarumų ir kalkių apsaugančia danga.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.