Pirties pertvara - stiklodarbai (5)

Stiklinės durys pirtims

Stiklinės pirties durys – tai kone populiariausias sprendimas, norint įrengti pirtį, kuri estetiškai atrodytų, bei joje lengvai būtų galima palaikyti švarą. Rinkdamiesi stiklines duris , Jūs užtikrinsite patogų naudojimą, atsparumą bei, žinoma, lengvą priežiūrą. Pagrindinis tokių durų pliusas:

  • jos nepaveikiamos išorės veiksnių,
  • neįsigeria kvapų,
  • nekeičia formos nuo karščio
  • lengvai valosi.

Pirties durų gamyba pagal užsakymą

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų namų, sodybų, vasarnamių interjero sprendimų. Susisiekite su mumis dėl galimybių aptarimo:

+370 616 94477

Pirties dizainas

Turime daugybę projektų, kuriuose galite pamatyti dizaino pavyzdžius. Tamsaus stiklo pirties durys, matinio stiklo durys – pasikalbėkime dėl galimybių.

Pirties durų montavimas

Viską padarysime už Jus. Jums beliks tik džiaugtis ilgaamžiu rezultatu ir pirties malonumais.

Pirties durys

Stiklo gaminius pirties erdvėje įprasta rinktis ir kalbant apie durų sprendimus. Stiklinės pirties durys be abejonės yra pats populiariausias variantas, kurio pasirinkimą dažniausiai lemia patogumas, atsparumas ir lengva priežiūra. Kaip ir pertvaros, stiklinių pirties durų neveikia nei drėgmė, nei karštis, jos nepraranda estetikos ir savybių net po ilgo naudojimo. Į jas neįsigeria nešvarumai ar prakaitas. Stiklinėms pirties durims prižiūrėti nereikalingos specialios priemonės, jas paprasčiausiai galima nuplauti vandeniu ir nuvalyti šluoste. Pirties durys gali būti derinamos prie pertvaros – parenkamas tas pats atspalvis ar apdailos variantai. Net renkantis standartines, medines ar iš kitų medžiagų gaminamas pirties pertvaras, prie jų lengvai galima priderinti stiklines duris, kurios lygiai taip pat bus labai patogus sprendimas norint sužinoti, kiek žmonių yra viduje, patikrinti temperatūrą ir kitus rodiklius net neatveriant durų. Be to, pro stiklines duris patogiai galima stebėti patalpą ir iš pirties – matyti laikrodį, telefoną ar kitus daiktus, kurių negalima neštis į vidų. Galime pagaminti pirties duris ir pertvaras pagal individualius kliento poreikius.

Pirties pertvaros

Stiklo gaminiai – tai universalūs, lengvai prižiūrimi ir lanksčiai pritaikomi produktai, kuriuos patogiai galima naudoti skirtingose erdvėse. Ne išimtis ir pirtys. Stiklinės pirties pertvaros yra lengvai valomos, atsparios drėgmei ir karščiui, todėl ilgai nenusidėvi, iš kitų alternatyvų išsiskiria eksploatacijos trukme. Iš stiklo gaminamas pertvaras lengva derinti prie bet kokio interjero, kadangi tai neutrali, universali medžiaga. Be to, pirties pertvaros gali būti skirtingų atspalvių, skaidrios arba nepermatomos, todėl patalpoje galima išgauti bet kokį norimą efektą. Stiklines pertvaras pirtyje įprasta rinktis tiek privačiose, tiek ir komercinės paskirties erdvėse. Šis sprendimas patogus, nes yra galimybė neapriboti matomumo, lengvai įvertinti žmonių skaičių viduje. Be to, ir į pirties vidų patenka daugiau šviesos, neretai tai padeda išspręsti apšvietimo problemas. Dažniausiai pertvaras iš stiklo renkamasi norint atskirti pirtį nuo priepirčio, koridoriaus ar panašios erdvės. Šis sprendimas suteikia privatumo, tačiau neužgožia ir taip netemdo. Stiklinės pertvaros gali būti montuojamos ir pirties viduje – kaip karštų ar kitų pavojingų elementų apsauga, taip sukuriant vieningą ir stilingą pirties zonos interjerą. Vidutinė kaina – nuo  69 eur + PVM.

Pirties durys be jokių nešvarumų

Stiklinėms pirties durims prižiūrėti nereikalingos specialios priemonės, jas paprasčiausiai galima nuplauti vandeniu ar nuvalyti drėgna šluoste. Tačiau jeigu norite maksimalios švaros palaikymo mes rekomenduojame pirties durų stiklą padengti specialia danga. „Clean X“ arba „Bohle“ gamintojo dangą turintis stiklas, išliks slidesnis, jo paviršius glotnesnis, todėl prie jo sunkiau prikibti nešvarumams ir kalkių nuosėdoms, todėl stiklas taps lengvai valomu.

Pirties durys – gražus ir praktiškas pasirinkimas

Stiklinės pirties durys – tai pats patogiausias ir saugiausias variantas tokio tipo erdvėse. Tokio tipo durys ne tik išlaiko estetinį vaizdą saunose, bet taip pat yra ilgaamžės, kadangi nekeičia formos, nesugeria nešvarumų, bei yra labai atsparios išorės veiksniams.

Stiklinės pirties durys yra lengvai derinamos, kadangi gali būti ne tik skaidrios, bet taip pat matinės. Jas lengvai pritaikysite prie bendro erdvės interjero dizaino.

Kaip pasirinkti tinkamas pirties duris?

Mes rekomenduojame rinktis skaidraus stiklo pirties duris, kadangi taip bus patogu norint sužinoti, kiek žmonių yra viduje, patikrinti temperatūrą ir kitus rodiklius net neatveriant durų. Be to, pro stiklines duris patogiai galima stebėti patalpą ir iš pirties. Skaidrios pirties durys – saugiausias variantas. Jūs ne tik galėsite stebėti savo daiktus, bet taip žmones, pvz. ar jiems nereikia pagalbos.

Pirties durų stiklo pasirinkimas gali būti įvairus: skaidrus, tam tikrų spalvų ar net su raštais. Viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir poreikių.

Individualūs stiklo durų gaminiai – pagrindinis pirties interjeras

Mūsų įmonė gamina stiklines pirties duris pagal individualius užsakymus. Atsižvelgdami į kliento poreikius, visu pajėgumu dirbame, kad maksimaliai išpildytume Jūsų viziją. Esant poreikiui, atvykstame ir išmatuojame, taip pat sumontuojame.

Mūsų naudojama furnitūra ir tvirtinimo detalės

Gamindami stiklines pirties duris ir kitus užsakymus, naudojame tik aukščiausios kokybės, tvirtą stiklą. Visus montavimo darbus atliekame naudodami furnitūrą, kurią mums teikia įmonė „C. R. LAURENCE“. Ši kompanija yra rinkos lyderis pramonės, architektūros ir stiklo gaminių srityje. Jos produktai atitinka aukščiausios kokybės standartus. Varstomiems gaminiams, mes suteikiame 150 000 atidarymų garantiją.

Ilgaamžės durys pirtims

Stiklas – tai ilgaamžė ir sąlyginai tvirta medžiaga, kurią naudojame savo interjeruose ir eksterjeruose. Priešingai nei medis, plastikas ar metalas, laikui bėgant, stiklas nekeičia savo formų, spalvos ir nesioksiduoja. Todėl vertindami šiuos privalumus, žmonės pamėgo stiklo gaminius naudoti buityje – virtuvėse, vonios kambariuose ir t.t.

Stiklinių pirties durų privalumai

  • Dera prie bet kokio interjero.
  • Galima rinktis iš didelės spalvų gamos.
  • Gaminys yra tvirtas ir ilgaamžis.
  • Gaminame pagal individualius poreikius ir viziją.
  • Galima pasirinkti aukščiausios kokybės, unikalius furnitūros elementus.
  • Galimybė dengti antikalkine danga, kuri išsaugo švarą.

Individualių pirties stiklo durų kaina

Stiklinių pirties durų kaina priklauso nuo stiklo kokybės, furnitūros dalių pasirinkimo, stiklo priedų ir išmatavimų. Norėdami tiksliai paskaičiuoti kainą, mes turime individualiai įvertinti situaciją ir tada pateiksime Jums pasiūlymą.

Patarimai renkantis duris pirčiai

Remiantis mūsų patirtimi, rekomenduojame rinktis skaidraus stiklo pirties duris. Taip galėsite ne tik stebėti aplinką esant saunos viduje, bet taip pat ir iš išorės. Taip galėsite ne tik sekti žmonių kiekį pirtyje, bet taip pat esant viduje galėsite stebėti daiktus (laikrodį, telefoną), kurių negalite pasiimti į vidų dėl drėgmės.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.