Virtuvines sieneles - stiklodarbai (8)

Stiklinės virtuvinės sienelės

Mes pagaminsime Jūsų asmeninius poreikius ir norus atitinkančią virtuvinę sienelę. Sienelę gamybai galėsite rinktis iš skirtingų stiklo tipų, net 300 skirtingų spalvų, įvairių grafinių elementų ar nuotraukų. Todėl šią virtuvinę sienelę priderinsite tiek inovatyviam tiek klasikiniam stiliui, savo virtuvę paversite mielu, jaukiu ir šiltu namų kampeliu.

Stiklinių virtuvės sienelių užsakymas

Susisiekite +370 616 94477 arba info@stiklodarbai.lt

Stiklo sienelė virtuvėje

PAMIRŠKITE NEŠVARUMUS AR KALKIŲ NUOSĖDAS ANT VIRTUVINĖS SIENELĖS

Visi mūsų gaminiai gali būti padengti specialia „Clean X“ arba „Bohle“ kompanijos gaminama danga. Ji idealiai tinka žmonėms, norintiems mažiau laiko skirti valymui ir priežiūrai. Šia danga padengtas paviršius tampa itin slidus ir glotnus, prie jo itin sunkiai prikimba nešvarumai ir kalkių nuosėdos. Stiklas išliks gražus lyg naujas.

VIRTUVINĖS SIENELĖS – ESTETIKA IR PRABANGA SPINDULIUOJANTIS PASIRINKIMAS

Jei nusibodo tapetai, plytelės, ar tiesiog paprastai nudažyta siena – įsileiskite į savo namus estetikos ir prabangos kupiną stiklinę virtuvės sienelę. Stiklas virtuvėje yra praktiškas pasirinkimas, jį lengva prižiūrėti ir valyti. Priešingai nei jo konkurentai, į jį neįsigeria riebalų ar maisto likučių dėmės, jas lengva pašalinti ir stiklas atrodys lyg naujas.

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VIRTUVINĘ SIENELĘ?

Kaip ir visi kiti stiklo gaminiai, virtuvinė sienelė gaminama iš skaidraus, tonuoto arba matinio stiklo. Renkantis rekomenduojame derinti prie esamo virtuvinio komplekto. Stiklo spalvą galėsite rinktis net iš 300 skirtingų spalvų, todėl tikrai rasite Jums tinkamiausią.

Kartais virtuvinė sienelė pasirenkama norint išsaugoti ant sienos esančią ornamentiką ar kitus grafinius elementus. Tokiu atveju žinoma reikia rinktis permatomą, „OptiWhite“ technologija pagamintą skaidriausią stiklą.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Dėka nesudėtingos priežiūros, išpuoselėtos ir raminančios estetikos bei paprastos instaliacijos – stiklo gaminiai yra itin populiarūs. Jie naudojami tiek mūsų interjere tiek eksterjeruose.

Kompanija „Stiklo Darbai“ turi ilgametę patirtį gaminant individualius stiklo gaminius. Mūsų produktai atitinka klientų lūkesčius ir norus. Esami užtikrinti, jog ilgametė patirtis, suteikė galimybę atsirinkti aukščiausią kokybę užtikrinančius partnerius ir kolektyvą.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Mūsų virtuvinės stiklo sienelės virtuvei pagamintos tik iš aukščiausios kokybės, tvirto ir atsparaus stiklo. Kartais net ir virtuvinėms sienelėms reikalinga furnitūra ir specialios tvirtinimo detalės. Mūsų ištikimas partneris – „C. R. LAURENCE“. Esame įsitikinę, kad jų produkcija yra aukščiausios kokybės, todėl drąsiai ją naudojame ir leidžiame apie tai žinoti kitiems.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Stiklo sienelės virtuvėje tampa itin populiarus pasirinkimas. Tai lemia stiklo atsparumas, ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra. Stiklas jau nuo seno žinomas kaip patikima ir sąlyginai tvirta medžiaga. Priešingai nei kitos medžiagos, ji nekeičia spalvos, formos ir nesioksiduoja. Taip pat į jį neįsigeria nešvarumai, todėl itin lengva valyti ir prižiūrėti. Stiklas virtuvėje tarnaus ilgus metus.

PRIVALUMAI

  • Lengva pritaikyti kiekvienam interjerui.
  • Galimybė rinktis iš 300 spalvų.
  • Tvirtas, išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Gamyboje gali būti naudojamas 8 mm grūdintas stiklas.
  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Galimybė pasirinkti furnitūros ir tvirtinimo detalių spalvą.
  • Aukščiausios kokybės tvirtinimo detalės ir furnitūra.
  • Galima paviršių padengti nuo nešvarumų ir kalkių apsaugančia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Kiekviena erdvė, patalpa, kliento norai, tvirtinimo specifikos, stiklo tipai ir spalvos – viskas skiriasi. Todėl negalime nurodyti standartinės, tikslios, visiems skirtos kainos. Pagrindiniai veiksniai kurie nulemia kainų skirtumą – elektros instaliacijos sienoje, stiklo tipas ir virtuvės baldų ir sienos specifika.

Visi papildomo laiko ir pastangų reikalaujantys darbai, tokie kaip elektros lizdų ar ventiliacijos išpjovimas, baldų ar sienų aukščio skirtumai ir t.t. kartu keičia ir virtuvinės sienelės kainą.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.