Vonios stiklas - stiklodarbai.lt

Gaminame įvairius vonios stiklo gaminius. Keletas pagrindinių sričių: Berėmės dušo kabinosVonios lentynėlėsVonios sienelėsVeidrodžiai.

Pasikalbėkime apie Jūsų norus:  +370 616 94477

Vonios stiklo gaminiai pagal užsakymą

Vonios kambaryje mes praleidžiame nemažai laiko. Ten ne tik prausiamės, bet taip pat atliekame įvairiausius grožio ritualus. Todėl mums reikalingas tikslingas vonios kambario išplanavimas, kad laikas joje būtų komfortiškas.
Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą vonios kambario stiklinių elementų, kurie suteiks šiam kambariui išskirtinio jaukumo:

  • Berėmės dušo kabinos – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atskirti dušo erdvę nuo pagrindinės vonios erdvės. Kaip alternatyva stiklui, galimos PVC arba keramikines dušo kabinas. Tačiau mes rekomenduojame vonioje naudoti stiklą. Vonios stiklas yra lengviau montuojamos ir remontuojamos, negu PVC arba keramikinės kabinos. Taip pat vienas didesnių stiklo pranašumų, kad jis gali būti tiksliai pjaunamas pagal vonios matmenis.
  • Vonios lentynėlės – neatsiejama vonios interjero detalė. Vonios lentynėlės taip pat gali būti gaminamos iš metalo arba plastiko. Vonios stiklo lentynas lengva prižiūrėti, taip pat yra lengvai derinamos bei suteikia estetikos jausmą vonios kambaryje.
  • Vonios sienelės – puiki galimybė paskirstyti vonios erdves. Jos taip pat gali būti pagamintos iš plytelių, keramikos ar PVC, tačiau mes rekomenduojame vonios sieneles, kurios yra pagamintos iš grūdinto stiklo, todėl yra atsparios smūgiams ir subraižymams bei unikaliai ir estetiškai puošia vonios kambarį.
  • Veidrodžiai – tai neatsiejama vonios kambario interjero detalė. Veidrodžiai rinkoje gali būti pagaminti iš metalo ar plastiko, tačiau mes siūlome stiklinius veidrodžius, kurie yra puiki investicija į ilgaamžį daiktą. Mūsų siūlomi veidrodžiai yra išskirtinės stilistikos, kurie vonios kambariui suteiks modernumo ir estetikos pojūtį.
Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.