Stiklas virtuvei - stiklodarbai.lt

Stikliniai virtuvės stalviršiai

Virtuvinis stalviršis – vienas pagrindinių virtuvės akcentų. Norint sukurti išsiskiriantį interjerą, mes rekomenduojame rinktis stiklinę šio tipo detalę, kadangi ji gali ne tik išsiskirti įdomesniu dizainu, bet taip pat yra praktiška ir lengvai prižiūrima. Pasirinkę teisingą variantą, jūs būsite kasdien džiuginamas vaizdu, kurį matysite gaminant!

Stiklinių stalviršių užsakymas

Susisiekite +370 616 94477 arba info@stiklodarbai.lt

VIRTUVINIAI STALVIRŠIAI BE JOKIŲ KALKIŲ NUOSĖDŲ!

Mūsų įmonė, gali pagaminami virtuvinius stalviršius iš skaidraus, tonuoto arba matinio stiklo. Norint pasiekti maksimalų skaidrumą – rinkitės „OptiWhite“ sprendimą, kuris suteiks išskirtinį vaizdą jūsų stalviršiui.

Norintiems atsikratyti pastoviai erzinančių kalkių nuosėdų ar kitų nešvarumų, siūlome specialią dangą. Stiklą galime padengti „Clean X“ arba „Bohle“ nuo kalkių apsaugančia danga, stiklas tampa slidesnis, ženkliai lengviau valomas. Šios dangos dėka, stiklas išliks gražus, išvengsite ne tik kalkių, bet ir kitų nešvarumų, tokių kaip riebalų dėmės, ar kitų nuosėdų susidarymo.

VIRTUVINIAI STALVIRŠIAI – GRAŽUS IR PRAKTIŠKAS PASIRINKIMAS

Stikliniai stalviršiai – tai vienas populiariausių šių laikų sprendimų virtuvei, kadangi jie yra ne tik estetiškai bei prabangiai atrodantys, bet taip pat praktiški. Vis augantį šio gaminio populiarumą lemia tai, kad jis nekaupia nešvarumų, todėl labai lengva jį prižiūrėti.

Kalbant apie estetinį šio gaminio vaizdą, mes galime garantuoti nepriekaištingą rezultatą. Po juo gali būti įmontuoti įvairiausios Jūsų sukurto meno kompozicijos. Tai unikalus sprendimas, kuris užtikrina akiai malonų vaizdą.

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VIRTUVINĮ STALVIRŠĮ?

Nėra vieno atsakymo į šį klausimą. Pirmiausia turite įvertinti savo norus ir galimybes. Mūsų ilgaamžė patirtis bei naudojamos naujausios technologijos, suteikia galimybę Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės, bei lengvai prižiūrimą gaminį.

Renkantis virtuvinį stalviršį, derinkite jį prie bendro virtuvės dizaino. Šiuolaikinės galimybės leidžia Jums pasiūlyti iš begalės spalvų, bei kitų dizaino detalių, kurios stiklą pavers išskirtiniu ir unikaliu.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Individualūs stiklo gaminiai šiomis dienomis yra itin populiarūs. Dėka unikalios ir ilgaamžės gaminio estetikos, bei lengvos priežiūros jie užima didelę dalį mūsų aplinkos interjeruose ir eksterjeruose. Apsižvalgykite ir nustebsite, kiek aplink pamatysite stiklo gaminių.

Mūsų kompanija „Stiklo Darbai“, specializuojasi aukštos kokybės, individualius norus ir poreikius atitinkančių stiklo produktų gamyboje. Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Mūsų gaminami virtuviniai stalviršiai yra aukščiausios kokybės ir tvirto stiklo. Net montuojant stiklinius stalviršius dažnai reikalinga furnitūra ir specialios tvirtinimo detalės. Mūsų ilgaamžis partneris – „C. R. LAURENCE“. Esame įsitikinę, kad jų produkcija yra aukščiausios kokybės, todėl drąsiai ją naudojame ir leidžiame apie tai žinoti kitiems.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Mes garantuojame savo gaminio ilgaamžiškumą, kadangi jį kuriame remdamiesi didele patirtimi ir naudodami aukščiausios klasės medžiagas. Gamyboje naudojamas stiklas yra tvirtas ir atsparus išorės veiksniams, todėl kokybė garantuota.

PRIVALUMAI

  • Galimybė sukurti unikalų ir vienetinį gaminį.
  • Gausus spalvų bei detalių pasirinkimas.
  • Galimybė padengti danga, kuri neleidžia kauptis kalkėms, riebalams ir kitiems nešvarumams.
  • Priderinama kiekvienam virtuvės interjerui.
  • Ilgaamžis ir patvarus gaminys.
  • Gamyboje gali būti naudojamas 8 mm grūdintas stiklas.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Yra keletas veiksnių, kurie įtakoja stiklinio stalviršio kaina:

  • stiklo ypatybės
  • virtuvės baldų specifikos
  • virtuvėje naudojamų prietaisai ir elektros instaliacijos

Norime priminti, kad kiekvienas projektas ir kiekviena virtuvė yra skirtinga, todėl kainos skiriasi. Norėdami tiksliai paskaičiuoti kainą, mes turime individualiai įvertinti situaciją ir tada pateiksime pasiūlymą.

PATARIMAI

Priklausomai nuo pagrindo, ant kurio dedamas stalviršio stiklas ir kas jį laiko, galima rinktis jau minėtų, tonuoto, matinio ar skaidraus stiklo.

Jeigu stalviršis jums patinka ir norite matyti jo elementus, pvz. medį ar kokias kitas detales – rinkitės skaidrų stiklą, tačiau jeigu jūsų nežavi vaizdas, kurį matote – rinkitės matinė arba tonuotą stalviršio stiklą.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.