stiklines-lentynos

Lentynos – puikus būdas išsaugoti namus tvarkingus ir kiekvienam daiktui turėti jam skirtą vietą. Stiklinės lentynos pritaikomos daugumoje erdvių. Tai gali būti lentyna skirta knygoms laikyti, papildoma lentyna virtuvėje ar svetainėje skirta Jūsų prieskoniams ar eksponatams. Taip pat idealiai tinka prekybos centruose ir parduotuvėse. Norėdami užsisakyti stiklinę lentyna, susisiekite ir mes Jums padėsime tai padaryti.

STIKLINĖS LENTYNOS PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Kompanija „Stiklo Darbai“ specializuojasi stiklo gaminių rinkoje. Mes gaminame unikalias, individualius poreikius ir norus atitinkančias stiklines lentynas ir kitus stiklo gaminius. Visada siekiame aukščiausios kokybės ir esame vertinami nuolatinių klientų. Gamybos procese naudojame tvirtas, aukštos kokybės tvirtinimo detales ir kokybišką stiklą.

STIKLINĖS LENTYNĖLĖS

Stiklas yra vienas universaliausių pasirinkimų bet kokioje erdvėje ir dera bet kokio stiliaus interjere. Kai sunku pasirinkti, iš kokios medžiagos geriausia gaminti pertvaras, lentynas ar kitus interjero elementus – stiklas visada tinkamas sprendimas, kuris neapkrauna erdvės, neišsiskiria iš bendro stiliaus, yra neutralus ir labai praktiškas. Stiklines lentynėles galima rinktis bet kurioje patalpoje – jos puikiai derės tiek svetainėje, tiek prieškambaryje ar virtuvėje. Jas nesunku derinti prie apdailos sprendimų, baldų spalvų ar kitų dekoro elementų, nes galime pasiūlyti gana platų įvairių atspalvių ir raštų stiklo asortimentą. Stiklo gaminiai gali būti įvairių matmenų, skirtingų dydžių, juos galime pagaminti pagal individualius kiekvieno kliento pageidavimus, todėl siūlomas sprendimas visada maksimaliai atitinka poreikius. Stiklinės lentynėlės gali būti skaidrios, todėl puikiai tiks mažesnio ploto patalpose, jų netemdys ir dar labiau nemažins erdvės, nemes šešėlio (priešingai nei kitos alternatyvos). Erdvesnėse patalpose galima rinktis išskirtinio dizaino stiklines lentynas ir lentynėles, kurios taps interjero akcentu.

ŠVARESNĖS IR MAŽIAU PRIEŽIŪROS REIKALAUJANČIOS STIKLINĖS LENTYNOS

Norėdami mažiau laiko praleisti valydami ir prižiūrėdami stiklines lentynas – pasinaudokite galimybe, stiklą padengti „Clean X“ arba „Bohle“ kompanijos gaminama apsauga. Ši danga, pavers stiklo paviršių itin slidžiu, todėl jis taps atsparus dulkėms ir kitoms nuosėdoms. Dėka šios dangos, stiklo paviršių valyti teks rečiau ir lentynos atrodys lyg naujos.

KAIP PASIRINKTI TINKAMAS STIKLINES LENTYNAS?

Atsižvelgdami į interjere vyraujančias spalvas ir formas, pasirinkite derančias tvirtinimo ir furnitūros spalvas bei stiklo formas. Stiklą galite rinktis iš tonuoto, matinio arba visiškai skaidraus. Tonuotas stiklas, kaip ir skaidrus, yra visiškai permatomas, tačiau jis yra tamsesnės spalvos. Naudojant matinį stiklą, šiek tiek sumažinamas patalpos erdvės pojūtis.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Stiklo elementai naudojami tiek eksterjeruose, tiek interjeruose. Apsidairę, pamatysite didžiulius stiklinius dangoraižius, vitrinas prekybos centruose, dušo kabinas ar turėklus balkone. Visa tai pagaminta iš stiklo. Dėka lengvos priežiūros, nesudėtingo montavimo ir tobulos estetikos, stiklo gaminiai tinka kiekvienoje erdvėje ir yra skirti visiems, norintiems estetikos, elegancijos ir inovatyvaus įvaizdžio.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Kiekvienas klientas gali pasirinkti, tačiau mes rekomenduojame naudoti kompanijos „C. R. LAURENCE“ tiekiamas tvirtinimo detales ir furnitūrą. Ši kompanija yra architektūros, statybos, pramonės ir stiklo sektoriaus lyderis. Todėl jos produktai ir gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Tuo pačiu išlieka išvaizdūs, estetiški ir elegantiški.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Stiklinės lentynos itin populiarus ir elegancijos kupinas stiklo gaminys. Šio gaminio populiarumo užtikrina unikalios stiklo savybės. Jau seniai stiklas pripažintas tvirta, ilgaamžė ir estetikos kupina medžiaga. Bėgant metams, stiklas priešingai, nei kitos medžiagos, naudojamos lentynoms gaminti, nekeičia savo formos, spalvos ir nesioksiduoja. Būtent šios savybės suteiks galimybę džiaugtis produktu ilgai ir laimingai.

PRIVALUMAI

Kiekvienas unikalus gaminys turi daug privalumų, visų išvardinti neįmanoma, tačiau štai pagrindiniai:

  • Tinka kiekvienam interjerui.
  • Idealus pasirinkimas ieškant estetiško, inovatyvaus ir išskirtinio sprendimo.
  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Galima rinktis iš matinio, tonuoto ar skaidraus stiklo.
  • Galima naudoti grūdintą stiklą.
  • Elegantiškas, išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Galimybė keisti tvirtinimo detalių spalvą.
  • Aukščiausios kokybės tvirtinimo detalės.
  • Stiklo paviršius gali būti padengtas nešvarumams ir dulkėms atsparia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Kiekvienas kompanijos „Stiklo Darbai“ pagamintas produktas yra skirtingas ir unikalus. Net ir vizualiai panašiuose gaminiuose, skiriasi tvirtinimo detalės, jų spalva, stiklo storis, forma ar jo tipas. Todėl neįmanoma nurodyti standartinės, visiems tinkančios kainos. Tačiau jei Jūs norite užsisakyti lentynas ar kitus stiklo gaminius, susisiekite ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.