Stiklines vitrinos (1)

Stiklinės vitrinos svetainei

Stiklo apdirbimo galimybės ir technologijos nuolatos tobulėja, todėl atsiranda vis daugiau stiklo panaudojimo būdų. Stiklinės vitrinos svetainei – vienas iš jų. Tai puikus būdas parodyti unikalią kolekciją, nesvarbu, tai lėkštės, puodeliai ar knygos. Šios vitrinos daugiafunkcės ir tik Jūsų fantazija gali nulemti ką jose talpinti. Jei norite užsisakyti stiklinę vitriną svetainei ar kitą stiklo gaminį, susisiekite ir mes Jums padėsime tai padaryti.

STIKLINĖS VITRINOS SVETAINEI PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Kompanija „Stiklo Darbai“ užsiima unikalių, išskirtinių, Jūsų poreikius atitinkančių vitrinų ir kitų stiklo produktų gamyba. Siekdami užtikrinti maksimalų klientų pasitenkinimą, naudojame aukščiausius standartus atitinkantį stiklą, tvirtinimo ir furnitūros dalis. Todėl esame vertinami ilgalaikių klientų. Susisiekite ir mes padėsime išsirinkti tinkamą vitriną svetainei.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR PRIEDŲ PASIRINKIMAS

Siekdami užtikrinti kokybę ir klientų pasitenkinimą, siekiame bendradarbiauti su patikimomis ir laiko patikrintomis kompanijomis. Todėl pagrindinis priedų ir furnitūros dalių tiekėjas – kompanija „C. R. LAURENCE“. Ši įmonė yra stiklo, architektūros, pramonės ir statybos sektoriaus lyderis, todėl jos gaminiai yra ilgaamžiai ir patikimi.

ŠVARESNĖS IR MAŽIAU PRIEŽIŪROS REIKALAUJANČIOS VITRINOS SVETAINEI

Norėdami mažiau laiko praleisti prižiūrint ir valant stiklines lentynas – pasinaudokite galimybe, stiklą padengti „Clean X“ arba „Bohle“ kompanijos gaminama apsauga. Ši danga, pavers stiklo paviršių itin slidžiu, todėl jis taps atsparus dulkėms ir kitoms nuosėdoms. Dėka šios dangos, stiklo paviršių valyti teks rečiau ir lentynos atrodys lyg naujos.

KAIP PASIRINKTI TINKAMAS VITRINAS SVETAINEI?

Atsižvelgiant į interjere vyraujančias spalvas ir formas, stenkitės pasirinkti derančias tvirtinimo ir furnitūros spalvas bei stiklo formas. Stiklą galite rinktis iš tonuoto, matinio arba visiškai skaidraus. Tonuotas stiklas, kaip ir skaidrus, yra visiškai permatomas, tačiau jis yra tamsesnės spalvos. Naudojant matinį stiklą, šiek tiek sumažinamas patalpos erdvės pojūtis.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Sparčiai populiarėjantys stiklo gaminiai kasdien yra aplink mus. Juos galite pastebėti namų eksterjeruose ir interjeruose. Dėka nesudėtingo montavimo, lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo, jie atsiranda tiek mūsų namų, tiek darbo aplinkoje. Todėl stiklo gaminiai yra skirti kiekvienam, norinčiam papildomos estetikos, elegancijos ar inovatyvumo kasdienėje aplinkoje.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Stiklinės vitrinos svetainei – tai išskirtinis ir vis daugiau dėmesio sulaukiantis sprendimas. Šio gaminio populiarumą nulemia išskirtinės stiklo savybės. Jau nuo senų laikų, stiklas žinomas kaip ilgaamžis, tvirtas ir estetikos kupinas gaminys. Priešingai nei visos kitos medžiagos naudojamos vitrinoms gaminti, stiklas bėgant laikui nesioksiduoja, nekeičia savo formos ir spalvos. O tai užtikrina jo ilgaamžiškumą.

UNIKALIŲ STIKLO GAMINIŲ PRIVALUMAI

Didžiausias privalumas, jog gaminys atitiks Jūsų individualius norus. Tačiau tai ne vienintelis individualių stiklo gaminių pliusas:

  • Suderinama su kiekvienu interjeru.
  • Puikus pasirinkimas norintiems inovatyvaus, estetiško ir išskirtinio sprendimo.
  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Galimybė rinktis iš matinio, tonuoto ar skaidraus stiklo.
  • Galima naudoti grūdintą stiklą.
  • Elegantiškas, išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Keičiama tvirtinimo detalių spalva.
  • Aukščiausios kokybės tvirtinimo detalės.
  • Stiklo paviršius gali būti padengtas nešvarumams ir dulkėms atsparia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Mūsų įmonės „Stiklo Darbai“ veikla, unikalių, išskirtinių, kiekvieno individualius poreikius ir norus atitinkančių stiklo produktų gamyba. Net ir vizualiai panašūs produktai, gali turėti skirtingas tvirtinimo detales ar skirtingą stiklo storį, jo tipą. Todėl neįmanoma nurodyti visiems tinkančios, standartinės kainos. Jei Jūs norite užsisakyti vitriną svetainei ar kitą stiklo gaminį, susisekite ir mes atsakysime į kiekvieną Jūsų klausimą.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.