Stiklines pertvaros (17)

Dažniausiai užsakomi kambarių stiklo gaminiai: stiklas kambariui

Susisiekite dėl konsultacijos bei individualaus užsakymo: +370 616 94477 arba 

Dauguma žmonių įsivaizduoja, kad stiklinės pertvaros tinka tik ofisams ir kitoms darbo erdvėms, bet mes galime Jus nudžiuginti. Stiklinės pertvaros namuose – tai galimybė sukurti išskirtinį namų dizainą. Be savo novatoriško grožio, jos taip pat gali būti vienas funkcionaliausių sprendimų įsirenginėjant namus.

Vienas didžiausių šių pertvarų pliusų – erdvės ir šviesos išsaugojimas. Todėl jos puikiai tinka atskirti miegamąją zoną, svetainę ar net vonios kambarį. Skirtinai nei bet kuri kita įmanoma pertvarų medžiaga (medis, plastikas), stiklinės pertvaros praleidžia šviesą. Todėl tai itin aktualu mūsų šalyje, kadangi dienos šaltuoju metų laikotarpiu yra išties trumpos. Stiklinių pertvarų dėka sukuriamas erdvės pojūtis leis atskirti erdves vizualiai jų nesumažinant. Jų pagalba galima sukurti kambarius kambariuose, todėl tai ypač aktualu loftų tipo būstuose.

Kitas neatsiejamas privalumas – konfigūruojamas dizainas bei triukšmo izoliacija. Triukšmą stiklas izoliuoja labiau nei bet kuri kita medžiaga. Mūsų gaminamos stiklo pertvaros yra aukštos kokybės ir ilgaamžės. Jų gamybai naudojame 10 mm grūdintą stiklą. Šiuolaikinės galimybės leidžia stiklą ne tik paversti matiniu, pusiau matiniu, bet taip pat integruoti spalvas ar piešinius. Tokios stiklinės pertvaros ne tik atskirs erdves, bet taip pat taps puikia interjero detale.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.