Vonios sienelės - stiklodarbai.lt

Stiklinės vonios sienelės

Kylant sunkumams pasirinkant vonios sienelės išvaizdą, stiklas tampa vienu iš ergonomiškiausių, ilgaamžiškiausių, prie bent kokio interjero tinkantis ir estetinio vaizdo smarkiai nekeičiantis pasirinkimas. Jei Jūs nusprendėte įsigyti stiklinę vonios sienelę – mes mielai padėsime. Pagaminsime Jūsų norus ir pageidavimus atitinkančią vonios sienelę, taip pat galime ir sumontuoti. Galime pagaminti kitus stiklo gaminius vonios kambariui: vonios stiklas.

Stiklinių vonios sienelių gamyba

Susisiekite +370 616 94477 arba info@stiklodarbai.lt

VONIOS SIENELĖS STIKLAS BE JOKIŲ KALKIŲ NUOSĖDŲ!

Mūsų gaminiai, pasirinktinai, gali būti gaminami iš skaidraus, matinio arba tonuoto stiklo. Norint pasiekti maksimalų skaidrumą – rinkitės „OptiWhite“ sprendimą.

Norintiems atsikratyti pastoviai erzinančių kalkių nuosėdų, siūlome specialią dangą. Stiklą galime padengti „Clean X“ arba „Bohle“ nuo kalkių apsaugančia danga – stiklas tampa slidesnis, ženkliai lengviau valomas. Šios antikalkinės dangos dėka, stiklas išliks gražus, išvengsite ne tik kalkių, bet ir kitų nešvarumų susidarymo.

VONIOS SIENELĖS – GRAŽUS IR PRAKTIŠKAS PASIRINKIMAS

Įvairūs stiklo gaminiai atrodo estetiškai ir elegantiškai. Neišskirtinai ir vonios sienelės, pagamintos iš stiklo yra lengviau pritaikomos prie įvairaus stiliaus interjero. Spalvoto stiklo dėka, gaminiai tampa dar plačiau pritaikomi.

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VONIOS SIENELĘ?

Jei Jūs ieškote erdvės pojūčio neribojančios, lengvumo pojūtį suteikiančios vonios sienelės – permatomos, gal būt lengvą atspalvį turinčios sienelės, idealus pasirinkimas. Norintiems griežtai atskirti dvi erdves, rekomenduojame montuoti vonios sienelę nuo grindų iki lubų, pasirenkant matinį stiklą. Tokiu būdu išgausite erdvės atskyrimą, tačiau galite minimaliai sumažinti erdvės pojūtį patalpoje.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Nesudėtinga priežiūra ir tobula gaminio estetika – savybės, kurių dėka stiklo gaminiai yra mėgstami ir populiarūs. Kaip interjero detalė, individualūs stiklo gaminiai užima didelę dalį mūsų aplinkoje, tai nulemia nesudėtinga priežiūra, lengvas suderinamumas, ilgaamžiškumas ir lengva instaliacija.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Mūsų kompanija renkasi aukščiausios kokybės furnitūrą. Mums ją tiekia įmonė „C. R. LAURENCE“. Tai statybos, pramonės, architektūros ir stiklo srityje pasaulyje lyderiaujanti įmonė. Jos gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, tačiau tuo pačiu išlieka estetiškai patrauklūs. Savo gaminiams suteikiame garantiją, jei yra judančių detalių, joms suteikiama 150 000 atidarymų garantas.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Stiklo galimybės beribės, lygiai taip pat jis atsparus ir laikui. Stiklas nuo seno žinomas kaip ilgaamžė ir sąlyginai tvirta medžiaga. Skirtingai nei metalas, medis ar plastikas, stiklas bėgant laikui nekeičia spalvos ar formų, nesioksiduoja.

Mūsų kompanija „Stiklo Darbai“ naudoja tik aukščiausios kokybės stiklą ir furnitūrą. Vonios sienelės gaminamos iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Todėl galėsite džiaugtis vonios sienelės kokybe ir ilgaamžiškumu.

PRIVALUMAI

· Individualius poreikius ir išvaizdą atitinkantis.

· Gausus furnitūros spalvų pasirinkimas.

· Galimybė padengti antikalkine danga.

· Priderinama kiekvienam interjerui.

· Ilgaamžis, patvarus ir išvaizdus gaminys.

· Vonios sienelėms naudojame 8 mm storio grūdintą stiklą

NUO KO PRIKLAUSO KAINA?

Žinoma, kad kiekvieno gaminio kaina yra skirtinga, tačiau kodėl ji skiriasi? Nuo ko priklauso gaminio kaina? Štai pagrindiniai kriterijai:

· Skaidraus ar tonuoto stiklo pasirinkimas.

· Kokio gamintojo furnitūra naudojama.

· Furnitūros spalvos keitimas.

· Stiklo padengimas nuo kalkių ir kitų nešvarumų apsaugančia danga.

PATARIMAI

Norint išgauti išskirtinį estetinį vaizdą, pakeisti patalpos erdvės pojūtį, pridėti rašto elementų ar tiesiog norint susikurti Jums mielą ir jaukų interjerą, mes galime suteikti keletą patarimų.

· Naudodami matinius stiklus patalpoje išgausite pilnumo pojūtį.

· Mažose patalpose, norint išlaikyti erdvumo pojūtį, patariame naudoti skaidrius stiklus arba permatomus, atspalvį turinčias stiklines vonios sieneles.

· Norint vonios patalpoje atskirti erdves, rekomenduojame vonios sienelę montuoti nuo grindų iki lubų.

· Rekomenduojame stiklus, naudojamus vonioje ar virtuvėje, padengti nuo kalkių ir kitų nešvarumų apsaugančia danga.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.