Stiklo pertvaros (13)

Dažniausiai sulaukiame užklausų pagaminti šias verslo erdvių konstrukcijas:

Stiklo gaminių verslui gamyba ir konsultacija: +370 616 94477 arba 

Stiklas verslui pagal individualų užsakymą

Stikliniai verslo pastatai – neatsiejama kasdienybės dalis. Tačiau norint sukurti įspūdingą verslo centrą, stiklas naudojamas ir viduje, formuojant interjerą. Tokiu būdu erdvė sukuriama ypatingai estetiškai ir prabangiai atrodanti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą stiklo pertvarų, lentynų ir vitrinų, kuriomis galėsite papuošti verslo pastato interjerą:

  • Stiklo pertvaros – puikus pasirinkimas norint formuoti erdves. Stiklo pertvaros, kaip jokios kitos, suteikia erdvei šviesos, bei jos vizualiai nemažina. Jos puiki alternatyva medinėms ar gipso kartono pertvaroms, kadangi puikiai paskirsto erdves. Jos atrodo estetiškai ir prabangiai, todėl tai puikus pasirinkimas įsirengiant naują ofisą ar remontuojant seną. Stiklinės pertvaros puikiai izoliuoja garsą, ypatingai jeigu joms yra naudojamas izoliacinis stiklas. Jos lengvai prižiūrimos, jų neįtakoja išorės veiksniai, todėl tampa puikiu pasirinkimu darbo erdvėms formuoti.
  • Stiklinės lentynos – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta tvarką darbo vietoje, kadangi ant lentynų galėsite susidėti knygas, apdovanojimus bei kitus daiktus. Stiklo lentynos gali būti įvairaus dydžio, kadangi mes jas gaminame pagal Jūsų užsakymą. Tai kur kas geresnis variantas negu medinės ar plastikinės lentynos, kadangi jos praktiškesnės ir lengviau prižiūrimos. Stiklinės lentynos sukuria modernų ofiso vaizdą, kuriame gali būti panaudojamos kitos akcentinės interjero detalės.
  • Stiklinės vitrinos – tai vienas populiariausių prekių bei darbų eksponavimo būdų. Jos puikiai tinka verslo erdvėms, kadangi jose galima reklamuoti gaminius bei prekes. Stiklinės vitrinos kur kas praktiškesnės negu plastikinės ar medinės, kadangi daiktai, sudėti jose, gali būti matomi iš visų pusių. Stiklas, naudojamas vitrinoms gaminti yra labai tvirtas ir atsparus išorės veiksniams, kas įtakoja gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat stiklines lentynas lengva prižiūrėti ir valyti, jos atsparios klimato kaitai.
Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.