Laiptu tureklai - stiklodarbai.lt

Stikliniai lauko laiptų turėklai

Stikliniai lauko laiptų turėklai – plačios pritaikymo galimybės, nesudėtingas montavimas ir ideali estetika. Šie turėklai ne tik atlieka apsauginę funkciją, tačiau kartu neužgožia saulės šviesos, nemeta tamsaus šešėlio ir leidžia netrukdomai grožėtis vaizdu. Mūsų kompanijos „Stiklo Darbai“ gaminiai tinka visoms laiptų formoms ir tipams, todėl kiekvienam iš Jūsų pagaminsime patinkančius, norus ir lūkesčius atitinkančius stiklinius lauko laiptų turėklus.

LAUKO LAIPTŲ TURĖKLAI – GRAŽUS IR PRAKTIŠKAS PASIRINKIMAS

Stikliniai lauko laiptų turėklai tampa populiariu ir praktišku pasirinkimu. Šiuos turėklus lengva priderinti prie kiekvieno eksterjero, nereikia daug laiko praleisti renkantis derančias spalvas, ar turėklų formas. Tai sprendimo būdas, mėgstamas dėl santūrios estetikos, erdvės jausmo ir plataus pritaikymo galimybių.

ŠVARESNI LAUKO LAIPTŲ TURĖKLAI

Visi „Stiklo Darbai“ gaminiai gali būti padengti specialia „Clean X“ arba „Bohle“ kompanijos gaminama danga. Ši puikiai tinka klientams, norintiems mažiau laiko skirti priežiūrai ir valymui. Paviršius padengtas viena iš šių dangų tampa itin slidus ir lygus. Todėl prie jo sunkiau prikibti nešvarumams ir kitoms nuosėdoms liekančioms po lietaus. Lauko laiptų turėklai išliks gražūs ir švarūs lyg nauji.

KAIP PASIRINKTI TINKAMUS LAUKO LAIPTŲ TURĖKLUS?

Žinoma, kad turėklų formą ir furnitūrą reikia derinti kartu su namo eksterjeru. Pasirinkti tinkančias spalvas ir jų atspalvius, o turėklų formos turėtų išlaikyti pagrindines fasado linijas.

Stiklas gali būti matinis, tonuotas arba visiškai skaidrus. Matinį stiklą rekomenduojame rinktis norint paslėpti laiptus ar kitas eksterjero detales. Šis stiklas praleidžia šviesą, tačiau yra visiškai nepermatomas. Tonuotas stiklas absorbuoja šviesą, tačiau yra permatomas kaip ir skaidrus stiklas.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTI KIEKVIENAM

Individualūs stiklo gaminiai yra populiarūs ir mėgstami mūsų klientų. Vis dažniau juos matome tiek eksterjeruose, tiek interjeruose. Pagrindinės priežastys kodėl stiklas tampa toks populiarus – lengva priežiūra, nesudėtingas montavimas, paprastai suderinamas.

Mūsų įmonės „Stiklo Darbai“ ilgametė patirtis gaminant individualius stiklo gaminius, suteikia mums galimybę turėti aukščiausią kokybę užtikrinančius partnerius ir, žinoma, kolektyvą. Mūsų gaminiai atitinka kiekvieno kliento norus ir lūkesčius.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR TVIRTINIMO DETALĖS

Siekdami užtikrinti aukščiausio lygio kokybę – renkamės atitinkamas tvirtinimo detales ir furnitūrą. Jau ne vienerius metus pasitikime kompanija „C. R. LAURENCE“. Tai statybos, architektūros, pramonės ir stiklo industrijos lyderis. Šios kompanijos produktai atitinka aukščiausios kokybės standartus, yra estetiškos išvaizdos. Jei mūsų gaminys turi judančią konstrukciją, dažnai šiai konstrukcijai suteikiamas 150 000 atidarymų garantas.

STIKLINIAI LAUKO LAIPTŲ TURĖKLAI – ILGAAMŽIS PRODUKTAS

Stiklas ir jo gaminiai jau nuo seno žinomi kaip sąlyginai tvirti ir ilgaamžiai. Stiklo ir jo produktų galimybės – beribės. Galima išgauti visas norimas formas ir spalvas. Priešingai nei medis ar plastikas – stiklas yra atsparus tiesioginiams saulės spinduliams, šalčiui ir šilumai. Todėl yra ilgaamžis, lengvai prižiūrimas ir visur tinkantis.

PRIVALUMAI

  • Lengvai pritaikomas kiekvienam eksterjerui.
  • Išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Puikus pasirinkimas ieškant inovatyvaus, išskirtinio sprendimo.
  • Gali būti naudojamas grūdintas stiklas.
  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Galimybė pasirinkti furnitūros ir tvirtinimo detalių spalvą.
  • Aukščiausios kokybės tvirtinimo detalės ir furnitūra.
  • Galima paviršių padengti nuo nešvarumų apsaugančia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Skirtingi klientų norai, tvirtinimo detalės, stiklo tipai ir formos. Kiekvienas užsakymas yra skirtingas, todėl ir negalime nurodyti standartinės, visiems skirtos kainos. Visi papildomi darbai keičiant stiklo formą, darant skyles ar specifiniai tvirtinimo elementai reikalauja laiko. Vienais atvejais tai mažiau, kitais daugiau, o tai nulemia kainų skirtumą. Norėdami sužinoti tikslią kainą, susisiekite su mūsų komanda ir ji Jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.