stiklines-vitrinos-nuotrauka

Vidaus ir lauko stiklinės vitrinos

Stiklinės, vidaus ar lauko vitrinos skirtos Jūsų darbų ar prekių ekspozicijai. Tai vienas iš populiariausių prekių eksponavimo būdų. Dėka lengvos priežiūros, tobulos estetikos ir ilgaamžiškumo, stiklinės vitrinos yra madingas ir dažnas pasirinkimas. Stiklo vitrinos gali būti skirtos tiek vidaus patalpoms, tiek laukui.

STIKLINĖS VIDAUS IR LAUKO VITRINOS PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Mūsų kompanija „Stiklo Darbai“ užsiima unikalių, Jūsų poreikius ir norus atitinkančių, stiklinių vidaus ir laiko vitrinų gamyba. Šios stiklinės vitrinos plačiai naudojamos prekybos centruose, parduotuvėse, biuruose ar net namuose. Gamindami naudojame tik aukščiausios kokybės produktus, norėdami užsisakyti vidaus ar lauko vitriną – susisiekite, mes Jums padėsime.

MŪSŲ NAUDOJAMA FURNITŪRA IR PRIEDŲ PASIRINKIMAS

Gamindami visada atsižvelgiame į gaminio kokybę, todėl stengiamės naudoti tik aukščiausios klasės priedus ir furnitūrą. Jau daugelį metų bendradarbiaujame su kompanija „C. R. LAURENCE“. Ši kompanija yra statybos, architektūros, pramonės ir stiklo industrijų lyderis. Todėl jų gaminiai yra ilgaamžiai, patikimi ir užtikrinantys kokybę.

ŠVARESNĖS IR MAŽIAU PRIEŽIŪROS REIKALAUJANČIOS VIDAUS IR LAUKO VITRINOS

Norite mažiau laiko skirti vitrinų valymui ir priežiūrai? Turime itin paprastą, tačiau veiksmingą išeitį Jums! Vitrinų stiklus galime padengti „Clean X“ arba „Bohle“ danga, kurios dėka, stiklo paviršius tampa itin slidus. Prie jo sunkiau prikimba dulkės ir kitos nuosėdos, stiklas tampa ypač lengvai valomu.

KAIP PASIRINKTI TINKAMAS STIKLINES VIDAUS IR LAUKO VITRINAS

Stiklą galėsite rinktis iš matinio, tonuoto arba visiškai skaidraus. Skaidrus kaip ir tonuotas – visiškai permatomi stiklai, tik tonuotas turi tamsų atspalvį. Patalpose naudodami matinį, nepermatomą stiklą, šiek tiek sumažinsite patalpos erdvės pojūtį. Furnitūros ir tvirtinimo detales, bei jų spalvą, rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į interjero ar eksterjero formas, spalvas bei kitas subtilybes.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI – SKIRTA KIEKVIENAM

Stiklas ir jo gaminiai tampa itin populiarūs, jis naudojamas tiek interjeruose, tiek eksterjeruose. Galite pamatyti stiklinius dangoraižius, didžiausias stiklines vitrinas prekybos centruose, pertvaras ofisuose ar net nuosavų namų balkonuose. Individualūs stiklo gaminiai atranda vietą kiekvienoje erdvėje, dėka savo lengvos priežiūros, tvirtumo, patikimumo ir deramumo.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Jau nuo seno, stiklas žinomas kaip ilgaamžis ir patikimas. Jis priešingai nei kitos medžiagos, nesioksiduoja, bėgant laikui nekeičia savo spalvos ar formos. Yra visiškai atsparus skysčių įsigėrimui, todėl yra lengvai prižiūrimas. Dėka šių savybių, individualūs stiklo gaminiai tampa populiariu ir mėgstamu pasirinkimu.

UNIKALIŲ STIKLO GAMINIŲ PRIVALUMAI

  • Derantis su kiekvienu interjeru ir eksterjeru.
  • Idealus sprendimas norint estetiško, inovatyvaus ir išskirtinio sprendimo.
  • Atitinka individualius poreikius ir norimą išvaizdą.
  • Galimybė rinktis iš matinio, tonuoto ar visiškai skaidraus stiklo.
  • Galimybė naudoti grūdintą stiklą.
  • Elegantiškas, išvaizdus ir ilgaamžis produktas.
  • Galimybė keisti furnitūros ir tvirtinimo detalių spalvą.
  • Aukščiausią kokybę atitinkančios tvirtinimo detalės ir furnitūra.
  • Stiklo paviršius gali būti padengtas nešvarumams ir dulkėms atsparia danga.

INDIVIDUALIŲ STIKLO GAMINIŲ KAINA

Kiekviena mūsų „Stiklo Darbai“ kompanijos pagaminta lauko ar vidaus vitrina yra skirtinga. Ji atitinka mūsų klientų individualius poreikius ir norus, todėl jos kaina skiriasi. Priklausomai nuo naudojamos furnitūros, tvirtinimo detalių, stiklo tipų ir kitų niuansų, atsiranda kainos skirtumas. Todėl nurodyti vienos, standartinės kainos negalime. Tačiau jei Jūs turite klausimų, nedvejokite ir susisiekite, mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.