stiklo-priedai

Stiklas – tai viena populiariausių šių laikų medžiagų interjere ir eksterjere. Nors daugelio manymu stiklas yra labai trapus, tačiau šių dienų technologijos stiklą pavertė stipria, išorės veiksniams atsparia medžiaga.

Įvairiausių stiklo dalių montavimui ir parengimui naudoti, reikalingi įvairūs priedai, kurie gaminį paverstų maksimaliai atitinkantį reikalavimus.

Stiklo laikikliai

Stiklo laikikliai – tai mechanizmai, kurių dėka stiklas stabiliai laikosi sumontuotoje vietoje. Tokie laikikliai pasižymi ilgaamžiškumu ir įvairaus dizaino pasiūla. Mes pritaikysime stiklo laikiklius būtent prie jūsų norimo gaminio, kad bendras vaizdas maksimaliai jus patenkintų.

Turėklų laikikliai

Turėklų laikikliai padeda be vardo sumontuoti sieninį turėklą, kurio pagalba lengviau galėsite judėti laiptais. Turėklai dažnai montuojami tiesiog patalpose, kur gyvena ar lankosi sunkiau judantys žmonės. Mūsų siūlomi įvairaus dizaino turėklų laikikliai, skirti tvirtinti prie sienos ar stiklo. Mūsų komanda pasiryžusi įgyvendinti jūsų idėjas, parinkdami aukščiausios klasės turėklų laikiklius ir juos pritaikydami prie bendro patalpos interjero.

Balkono turėklų laikikliai

Balkono turėklai – tai ne tik estetikos ir modernumo klausimas, bet taip pat ir saugumo. Balkono turėklai turi ne tik derėti prie bendros namo architektūros, bet taip pat būti tvirti, atlaikyti svorius. Montuojant balkono turėklus, svarbų vaidmenį atlieka laikikliai, kurių pagrindinė funkcija yra apsauga. Mūsų naudojami balkono turėklų laikikliai yra saugūs ir tvirti. Jų montavimo klausimą mes rekomenduojame palikti tik profesionalams. Stiklodarbai.lt komanda pasiruošusi jums padėti šiuo klausimu.

Sandarinimo sistema

Mūsų komanda, taip pat pasirengusi padėti stiklo sandarinimo sistemos klausimu. Stiklo gaminių montavimo metu, mes taip pat montuojame sandarinimo tarpines, kurios  užtikrina hermetiškumą ir apsaugo nuo pelėsio atsiradimo ir kitų nemalonių išorės veiksnių.

Stiklo dangos

Stiklo dangų gali būti įvairiausių, tačiau mes labiausiai siūlome antikalkinę, nešvarumų nekaupiančią dangą – „Bohle“ arba „Clean X“.Ši danga puikiai išlaiko pirminę gaminio išvaizdą, bei nereikalauja daug priežiūros. Naudodami šią dangą, būsite nustebintas stiklo slidumu ir lengvu valymu.

Stiklo furnitūra

Stiklo gaminių montavimo darbams, įprastai naudojame aukščiausios kokybės, amierikiečių gamintojo „C. R. Laurence“ furnitūrą, kuriai suteikiama 150000 kartų varstymo garantija, tačiau galima rinktis ir kitus variantus: vokiškus „Bohle“, „Casma“ ar „Dorma“, lenkiškus „Morad“ ir „CDA“, šveicariškus „EKU“ bei daniškus „Siso“ gaminius.

INDIVIDUALŪS STIKLO GAMINIAI

Stiklo produktų gamybos ir pritaikymo galimybės yra labai didelės, o mūsų profesionalumas, patirtis ir meistriškumas leidžia pasiūlyti kiekvieno kliento norus geriausiai atitinkančius gaminius. Mūsų komanda gamina įvairiausius stiklinius gaminius, pasitelkdami pažangią technologiją, todėl jie yra atsparūs, aukštos kokybės ir itin estetiški. Galime pritaikyti juos pagal patalpos ar interjero subtilybes, pasiūlyti nestandartinių ir unikalių variantų.

STIKLO GAMINIAI IR JŲ PRIEDAI – ILGAAMŽIS SPRENDIMAS

Mūsų gaminami produktai yra ilgaamžiai ir tvarūs, kadangi jiems pagaminti yra naudojamos  aukščiausios kokybės bei profesionalios medžiagos. Kurdami kiekvieną stiklo gaminį ir jo detales, pirmiausia galvojame apie saugumą jūsų namuose, bei, žinoma, ilgą produkto naudojimą. Vadovaudamiesi naujausiomis technologijomis ir vedini ilgametės patirties, mes sukursime jums produktą, kuris bus ne tik tvarus ir ilgaamžis, bet taip pat įneš išskirtinumo jūsų įrenginėjamai erdvei.

NUO KO PRIKLAUSO GAMINIO KAINA?

Kiekvieno kliento norai, stiklo tvirtinimo specifikos, stiklo tipai ir spalvos skiriasi. Todėl mes negalime nurodyti standartinės, tikslios, visiems skirtos kainos. Pagrindiniai veiksniai kurie nulemia kainų skirtumą – išmatavimai, stiklo tipas ir naudojama furnitūra ir tvirtinimo detalės, bei dekoraciniai darbai.

Stiklodarbai.lt komanda pasiruošusi jums padėti šiuo klausimu.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.