banner-pertvaros

Jaukumo interjerui suteikia stiklinės durys, kurias pagaminsime bei įmontuosime į Jūsų pasirinktą nišą. Jums beliks išsirinkti stiklo spalvą bei plėvelės dizainą.

Tai  pertvaros, kuriomis atskiriamos erdvės ofisuose, gamybinėse patalpose. Pertvaros gali  būti  varstomos arba stumdomos. Varstomos  užtikrina  geresnę garso izoliaciją. Galima pagaminti
rėminę pertvarą, aplink kurios duris montuojasi aliuminė stakta su
sandarinimo  tarpinėmis, kuri užtikrina dar geresnę garso izoliaciją.
Stiklas paprastai  naudojamas  10 mm  storio,  ir būtinai  grūdintas.

Stiklinės pertvaros – galimybės ir pritaikymas

Stiklas – mėgstamas ir populiarus interjero sprendimas, o lyderiaujančias pozicijas, be abejonės, lemia palankios šios žaliavos savybės – nesudėtinga priežiūra ir estetika. Stiklas, kaip dekoro, interjero elementas užima nepaprastai svarbią vietą kalbant apie patalpų dizainą – jį lengva pritaikyti ir derinti su gausybe kitų sprendimų, savo vietą stiklas randa tiek butuose, tiek nuosavuose namuose, gyvenamuosiuose ir komercinės paskirties plotuose. Stiklo galimybės suteikia jam progą karaliauti visur: nuo virtuvės ir biuro kabinetų, iš jo gaminama daugybė įvairiausios paskirties produktų iš kurių kone populiariausias yra stiklinės pertvaros.

Stiklinių pertvarų galimybės

Šiuolaikinės technologijos – tai būdas apdirbti stiklą taip, kad jis įgautų reikiamas formas ir norimas spalvas. Pasitelkus jas, stiklo galimybės išsiplečia kone be ribų, tad stiklinės pertvaros gali būti skirtingo dydžio, formų ir spalvų: atskiriančios nedidelius plotus ir ištisus koridorius; kvadratinės, stačiakampės ar gaubtos; skaidrios, įvairiaspalvės ar net su norimomis aplikacijomis (pertvaros puoštos pasirinktais ornamentais ar nuostabaus grožio piešiniais neabejotinai taps pagrindiniu interjero akcentu). Stiklinės pertvaros erdves gali skirti netgi pasirinktoje plokštumoje –  tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, tapti skaidriomis sienomis, durimis ar net grindimis. Pasitelkus patirtį, pažangius sprendimus ir klientų išmonę, stiklinės pertvaros gali tapti neįtikėtino išradingumo sinonimu.

Stiklinių pertvarų pritaikymas

Kaip jau minėta, dėl žaliavos universalumo ir gaminio praktiškumo, stiklinės pertvaros gali būti pritaikytos beveik bet kur. Ir šis sprendimas ne tik estetiškas ir prabangiai atrodantis, tačiau ir naudingas. Pirmiausia dėl to, kad nesvarbu kaip bus pritaikytos stiklo pertvaros – iš jų bus gaminamos durys, sienos, pertvaros ar kas kita – jos nesulaikys šviesos srauto, taigi patalpose bus šviesu nepaisant to, kad jos uždaros (nebent būtų pasirinkta tam tikra stiklo apdaila ar spalva, kuri ribos šviesos patekimą). Dar vienas svarbus argumentas – paprasta priežiūra. Net ir tose vietose, kuriose apsilanko didelis žmonių skaičius, gausu praeivių ar lankytojų (biuruose, švietimo, medicinos įstaigose ir kt.), stiklinės pertvaros puikiai tiks, nes yra lengvai nuvalomos, į kas neįsigeria nešvarumai.