banner-pertvaros

Jaukumo interjerui suteikia stiklinės durys, kurias pagaminsime bei įmontuosime į Jūsų pasirinktą nišą. Jums beliks išsirinkti stiklo spalvą bei plėvelės dizainą.

Konsultacija dėl individualaus užsakymo:  +370 616 94477 arba 

Tai  pertvaros, kuriomis atskiriamos erdvės ofisuose, gamybinėse patalpose. Pertvaros gali  būti  varstomos arba stumdomos. Varstomos  užtikrina  geresnę garso izoliaciją. Galima pagaminti
rėminę pertvarą, aplink kurios duris montuojasi aliuminė stakta su
sandarinimo  tarpinėmis, kuri užtikrina dar geresnę garso izoliaciją.
Stiklas paprastai  naudojamas  10 mm  storio,  ir būtinai  grūdintas.

Stiklinės pertvaros – galimybės ir pritaikymas

Stiklas – mėgstamas ir populiarus interjero sprendimas, o lyderiaujančias pozicijas, be abejonės, lemia palankios šios žaliavos savybės – nesudėtinga priežiūra ir estetika. Stiklas, kaip dekoro, interjero elementas užima nepaprastai svarbią vietą kalbant apie patalpų dizainą – jį lengva pritaikyti ir derinti su gausybe kitų sprendimų, savo vietą stiklas randa tiek butuose, tiek nuosavuose namuose, gyvenamuosiuose ir komercinės paskirties plotuose. Stiklo galimybės suteikia jam progą karaliauti visur: nuo virtuvės ir biuro kabinetų, iš jo gaminama daugybė įvairiausios paskirties produktų iš kurių kone populiariausias yra stiklinės pertvaros.

Stiklinių pertvarų galimybės

Šiuolaikinės technologijos – tai būdas apdirbti stiklą taip, kad jis įgautų reikiamas formas ir norimas spalvas. Pasitelkus jas, stiklo galimybės išsiplečia kone be ribų, tad stiklinės pertvaros gali būti skirtingo dydžio, formų ir spalvų: atskiriančios nedidelius plotus ir ištisus koridorius; kvadratinės, stačiakampės ar gaubtos; skaidrios, įvairiaspalvės ar net su norimomis aplikacijomis (pertvaros puoštos pasirinktais ornamentais ar nuostabaus grožio piešiniais neabejotinai taps pagrindiniu interjero akcentu). Stiklinės pertvaros erdves gali skirti netgi pasirinktoje plokštumoje –  tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, tapti skaidriomis sienomis, durimis ar net grindimis. Pasitelkus patirtį, pažangius sprendimus ir klientų išmonę, stiklinės pertvaros gali tapti neįtikėtino išradingumo sinonimu.

Stiklinių pertvarų pritaikymas

Kaip jau minėta, dėl žaliavos universalumo ir gaminio praktiškumo, stiklinės pertvaros gali būti pritaikytos beveik bet kur. Ir šis sprendimas ne tik estetiškas ir prabangiai atrodantis, tačiau ir naudingas. Pirmiausia dėl to, kad nesvarbu kaip bus pritaikytos stiklo pertvaros – iš jų bus gaminamos durys, sienos, pertvaros ar kas kita – jos nesulaikys šviesos srauto, taigi patalpose bus šviesu nepaisant to, kad jos uždaros (nebent būtų pasirinkta tam tikra stiklo apdaila ar spalva, kuri ribos šviesos patekimą). Dar vienas svarbus argumentas – paprasta priežiūra. Net ir tose vietose, kuriose apsilanko didelis žmonių skaičius, gausu praeivių ar lankytojų (biuruose, švietimo, medicinos įstaigose ir kt.), stiklinės pertvaros puikiai tiks, nes yra lengvai nuvalomos, į kas neįsigeria nešvarumai.

Stiklo pertvaros internetu

Stiklo pertvaros – tai inovatyvus būdas atskirti erdves. Jų dėka, patalpa išlieka šviesi, sukuriamas erdvės jausmas. Pertvarkos gaminamos iš aukštos kokybės stiklo, todėl yra sunkiai pažeidžiamos išorės veiksnių. Tai kur kas modernesnis sprendimas nei medinės, plastikinės ar metalinės pertvarkos, kurios sumažina erdvę, pro jas nesiskverbia šviesa. Stiklinės pertvaros ypač populiarios viešose erdvėse, tokiose kaip ofisai, mokyklos, parduotuvės ar muziejai, bankai.

Pagrindinis stiklinių pertvarų pliusas – jos neapkrauna patalpos. Jos suteikia galimybę atskirti erdves stilingu ir praktišku būdu, taip išsaugant šviesą, todėl tai ypač aktualu erdvėse, kuriose dirba žmonės. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti įvairaus pobūdžio stiklines pertvaras. Jos gali būti berėmės, stumdomos bei varstomos.

Berėmės stiklo konstrukcijos – unikalus pasirinkimas komercinėms patalpoms. Berėmių stiklo pertvarų universalumas ir elegantiška, moderni išvaizda papildys kiekvieną interjerą. Potencialas derinti kartu su stumdomomis stiklinėmis durimis leidžia prisitaikyti prie erdvės išdėstymo, o platus stiklo pasirinkimas suteiks galimybę jį derinti prie bet kokio dizaino. Stumdomos ar varstomos stiklo pertvaros – tai vienas populiariausių pasirinkimų ofisuose, kadangi jose galima įmontuoti rankenas su spynomis ir taip puikiai privatizuoti erdvę.

Mūsų gaminamos stiklo pertvaros yra aukštos kokybės ir ilgaamžės. Jų gamybai naudojame 10 mm grūdintą stiklą. Šiuolaikinės galimybės leidžia stiklą ne tik paversti matiniu, pusiau matiniu, bet taip pat integruoti spalvas ar piešinius. Tokios stiklinės pertvaros ne tik atskirs erdves, bet taip pat taps puikia interjero detale. Patikėkite mums savo viziją, kurią mes neabejotinai išpildysime.

Stiklo gaminiai, Stiklo pertvaros, Stiklo durys puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.